כשהחיים שלנו נעצרים, כשגם את החגים האלה מבלים בבית, כשהמצב על הפנים. יש לנו את התרופה הכי יעילה כרגע לקורונה: הומור. אז חזרנו אל הקומיקאים שביקרנו בימי הסגר הראשון, כדי למצוא את הצד המצחיק של הקורונה.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

נלי תגר, שמאז הביקור בביתה בסגר הראשון נכנסה להיריון, הסבירה: "זו תוצאה של הסגר הקודם. נועלים אנשים בבית - כמה נטפליקס אפשר לראות? כמה חדשות אפשר לצרוך? כמה הופעות של חזי דין בשתיים בלילה? לא חברים, בסוף דבר מוביל לדבר". לגבי הלידה הקרובה אמרה: "אני לא חושבת שאני אלד עם מסיכה - יש לי פטור. אני רוצה שכל האנשים בקבינט הקורונה קודם כול יהיו בהיריון עם מסכה - ואז תסתובב עליכם דעתכם ב-180 (מעלות). לאלה שיודעים מה זה 180". 

נלי תגר  (צילום: החדשות12)
נלי תגר | צילום: החדשות12"זו פשוט תקופה מדהימה", סיפר ליאור כלפון, "היה כיף לאללה, יש רגעים שאתה עם ארבעה ילדים שיהיו בריאים, שאני פתאום חולם על מלון קורונה הרלינגטון באשקלון. אשתי אומרת אפילו: 'אני מוכנה להידבק בקורונה עכשיו, ולנסוע עכשיו לשם, תישאר אתה פה', אני יכול להבין אותה".

כלפון שחלה בקורונה ולא היה בביתו במשך חודש וחצי סיפר על התגובות של הסביבה לאחר שהחלים. "יש המון 'תהיה בריא, תהיה בריא, רק בריאות, רק בריאות' - אתה מרגיש בן 80 אחרי ניתוח מעקפים. הכי מצחיק זה קובי מימון שאנחנו מזכירים אחד את השני קמעה. אנשים באים ואומרים לו 'תהיה בריא, רק בריאות' הוא עונה: 'אבל אין לי כלום'".

"מסרנו את הילדים לפנסיון, תקופה פשוט מקסימה"

משה אשכנזי נסע עם כבר לפני כמה שבועות ליוון. "תשמע היה צריך להסיק מסקנות", אמר אשכנזי, "בפעם הראשונה ברחתי עד ליבנה, הפעם ברחנו עד יוון. הקטן שלי התחיל לדבר, אז כל המילים הראשונות שלו זה: אבא, אמא, אלכוג'ל וגמזו".

"אנחנו ברחנו", סיפר אשכנזי, "אנחנו די ארזנו רק את מה שהצלחנו לקחת, שזה.. 3 מזוודות של 50 קילו פחות או יותר. באמת, כמה דברים קטנים. עלינו על טיסת מעפילים של איזה לואו קוסט, עשינו את ראש השנה פה, עשינו את כיפור, גם את סוכות - ומחכים לכריסמס. הצפי לחזור הוא 2022, רשמנו את הילד פה לכיתה א', כיתה אלפא. אני לא מעלה מפה יותר מדי תמונות כי אני לא רוצה לאבד חברים, אז אני שולח רק של לא כיף - תמונות של מדרכה שבורה ובתים נטושים".

ניקי גולדשטיין (צילום: החדשות12)
ניקי גולדשטיין | צילום: החדשות12

ניקי גולדשטיין סיפר גם הוא איך הוא חווה את התקופה האחרונה. "תקופה מקסימה. אני מלא שמחת חיים, מלא, תקופת אושר ושגשוג. את הילדים מסרנו לפנסיון. יש פה פנסיון של כלבים שאין בו כלבים, אז הם הסבו אותו לפנסיון לילדים. למי אכפת איפה הילדים?! ממש לא אכפת לי, שיהיו גם בצומת גולני".

"צמתי ביום כיפור", שיתף גודלשטיין, "אבל סליחה, בשופר אמרתי לאלוהים: הקדוש ברוך הוא, סליחה, אתה גם צמת, אני מקווה, השנה. מותק בוא, יש גם גבול. צמתי כי אין מה לעשות. כשנגמר יום כיפור, אתה יוצא החוצה - יום כיפור, קם למחרת - יום כיפור. זה כאילו יום כיפור הכל כלול".

צפו בכתבה המלאה של לירון זייד מתוך "אולפן שישי"