הצופים האדוקים של "משפחת קרדשיאן" עשויים לזהות את שמו של ד"ר פיליפ מילגרם, רופא שהופיע לכמה רגעים בתכנית מוקדם יותר החודש. מילגרם התארח בריאליטי במסגרת הפרק השלישי של העונה ה-19, והוצג כשהוא מגיע לטפל בסקוט דיסיק - בן זוגה לשעבר של האחות הבכורה קורטני - שהרגיש לא כשורה. עכשיו, ימים בודדים לאחר שידור הפרק, רשת E! הודיעה כי תמחק באופן רטרואקטיבי את הופעתו של מילגרם, וזאת בתגובה לגילוי קשה אודותיו.

אמש עלה במגזין ה-Daily Beast מאמר שנכתב על ידי אישה בשם בוורלי וילהלם, שכותרתו "למה קים קרדשיאן מקדמת את הרופא ש'אנס אותי רפואית'?". בדבריה, וילהלם סיפרה כי נדהמה לראות את מילגרם על מסך הטלוויזיה שלה, מאחר שבזמן שטופלה אצלו, מילגרם הפרה אותה עם זרע שלו, ללא הסכמתה - מצב המכונה "אונס רפואי". וילהלם אף ציינה כי היא מזדהה עם האחות קים, שכן שתיהן חוו קשיי פוריות, וכי זאת בדיוק הסיבה בגללה היא מצפה ממנה וממשפחתה לנתק כל קשר עם הרופא. 

"כששמעתי על זה הדם שלי קפא", כתבה וילהלם, "רק שבועיים קודם לכן עורך הדין שלי, אדם וולף, הגיש תביעת נגד הונאת ההפריה של ד"ר מילגרם". "החדשות הטובות לקים קרדשיאן הן שד"ר מילגרם לא היה רופא הפוריות שלה. החדשות הרעות בשביל גברת קרדשיאן הן שתכנית הריאליטי הפופולרית שלה נתנה אישור פומבי לטורף מיני".

במסגרת המאמר, וילהלם סיפרה כי כאשר היא ובן זוגה באותם ימים ניסו להיכנס להריון, הם הגיעו למרפאת הפוריות של מילגרם. מילגרם הסביר להם כי הוא יכול להפרות עם את וילהלם עם זרע שסופק על ידי תורם אנונימי, שאף סייע בעבר לנשים רבות באופן זהה. התורם, כך תואר, היה ב"מצב פיזי ומנטלי טוב", רק שלימים התברר כי מדובר היה ברופא עצמו - שעשה זאת, כאמור, ללא ידיעתה או הסכמתה. 

פיליפ מילגרם, "משפחת קרדשיאן" (צילום: NBCUniversal Television Distribution)
"הדם שלי קפא". ד"ר מילגרם ב"משפחת קרדשיאן" | צילום: NBCUniversal Television Distribution

לפי וילהלם, היא גילתה על מעשיו של מילגרם שנים לאחר שהביאה לעולם את בנה, ג'ימי. "במקום להשתמש בזרע של תורם אנונימי, כמו שהבטיח, הוא השתמש בזרע שלו", כתבה, "הוא השתמש בזרע של צרכן סמים שכנראה מתמודד עם בעיות נפשיות קשות". "היום, הבן שלי בטראומה", הוסיפה, "הוא סובל מלחץ רגשי כבד ומבלבול בנוגע לזהות שלו. הוא מקושר לנצח לתורם זרע שפגע באמא שלו. זה היה 'אונס רפואי'. ד"ר מילגרם הוא טורף רפואי". במסגרת המאמר והתביעה שלה, וילהלם אף חשפה לקויות נוספות בהתנהלותו המקצועית של הרופא, שלא הוצגו לצופי "משפחת קרדשיאן", בהן העובדה כי נהג לפעול מבלי לציין שרשיונו הרפואי נשלל ממנו.

הפניה של וילהלם, יש לציין, זכתה לתגובה מהירה מצד ערוץ E!, שהודיע כי כל הקטעים בהשתתפותו של מילגרם הוסרו מהפרק ולא יופיעו בשידורים עתידיים. "אני יכולה להזדהות עם קשיי הפוריות של קים", סיכמה וילהלם, "ואני מקווה שהיא תקשיב לתחינה הזאת, מצדה של אמא אחרת שמתמודדת כעת עם זה שהסיפור שלה ידוע לעולם כולו".