לראשונה מאז שהודיע על חזרתו לזירה, המתאגרף המיתולוגי מייק טייסון העניק הבוקר ראיון לתקשורת הבריטית. טייסון בן ה-54, שהתארח מרחוק בתכנית "Good Morning Britain" בהנחייתם של פירס מורגן וסוזנה ריד, הצליח לעורר תוך זמן קצר דאגות בקרב הצופים, שהיו מוטרדים מצורת הדיבור שלו ומהתנהגותו הכללית במהלך השיחה.

כשנשאל לשלומו, בעקבות ההחלטה לבצע קאמבק בשורת מאבקי אגרוף מול רוי ג'ונס ג'וניור, טייסון השיב: "אני מוכן לעשות את זה, אני מרגיש מאוד טוב, אני מוכן לעשות את זה" - בעודו ממלמל חלק ניכר מהמילים שניסה לומר. בנוסף, טייסון התלונן על עוצמת הקול הגבוהה של המראיינים, ונראה עוצם את עיניו לעיתים תכופות ולמשך זמן ממושך.

בעוד מורגן וריד לא הפגינו דאגה כלשהי למצבו של המתאגרף, הגולשים הציפו תוך זמן קצר את טוויטר עם תגובות לראיון החריג. "מייק טייסון לא כשיר להתאגרף על סמך הראיון הזה", הסביר אחד מהם, שאף תייג את מורגן עצמו וכתב לו: "אני מקווה שאני לא הצופה היחיד שחשב, במהלך הראיון, שמייק טייסון נראה די מבולבל ומנותק". "אלוהים", כתב גולש נוסף, "הראיון עם מייק טייסון היה קשה לצפייה. הוא בקושי הצליח להרכיב ביחד כמה מילים, ובטח שלא משפט שלם". אפילו אחד ממנחי התכנית, אלכס ברספורד (שלא נכח הבוקר בשידור), נאלץ להתייחס לסוגיה: "מקווה שמייק טייסון פשוט עייף?". 

במהלך הראיון, מורגן שוחח עם טייסון על הקשר החברי בינו לבין נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, והמתאגרף נשאל האם הוא מאמין שטראמפ יכול לנצח גם בבחירות הקרובות. "הכל אפשרי", השיב, "אנשים צריכים ללכת לקלפי ואנשים צריכים להצביע". טייסון, יש להזכיר, הורשע בשנת 1992 באונס של הצעירה בת ה-18 דזירה וושינגטון, וריצה עונש מאסר של שלוש שנים. במהלך החודש שעבר, המתאגרף סיפר כי בבחירות הקרובות הוא עומד להצביע לראשונה, וזאת משום שהוא חשב עד היום כי נאסר עליו להצביע בשל הרשעתו. "זה מאוד חשוב לי", הסביר למורגן, "אני לא מדבר על פוליטיקה, כל אחד יכול להצביע לכל אחד, אבל בבקשה תצביעו".