המוזיקאי הלטיני באד באני - או בשמו המלא, בניטו אנטוניו מרטינז אוקסיו - יתחיל בקרוב להוכיח את עצמו לא רק כזמר מצליח אלא גם כשחקן, ויזניק את קריירת המשחק שלו באמצעות השתתפות בעונה השלישית של "נרקוס: מקסיקו", שתעלה בנטפליקס במהלך השנה הבאה. הראפר יגלם את דמותו של ארטורו "קיטי" פאז, המתואר כחבר בכנופיה בניהולו רמון אורלנו פליקס (מנואל מסאלבה) - חבורה של צעירים עשירים ומקושרים מהחברה הגבוהה אשר נקשרו לקרטל הסמים "נרקו ג'וניור".

באני עצמו רמז באחרונה על הבשורה בראיון למגזין הרולינג סטון, וסיפר כי החל לצלם סצנות לסדרה כשחקן משנה בחודש אפריל, לפני התפרצות הקורונה ששיתקה את הפקות הטלוויזיה והקולנוע, אך לא סיפר באיזו סדרה מדובר. הראפר, ששיחרר בפברואר האחרון את אלבומו YHLQMDLG, אף אמר בעבר לאנטרטיינמנט טונייט "כן, הייתי רוצה לשחק. הוליווד, הנה אני".

העונה השלישית של "נרקוס: מקסיקו" צפויה להתרחש בשנות התשעים, תקופה בה עסקי הסמים החלו להתפשט ברחבי העולם. הפרקים החדשים יבחנו את המלחמות שפרצו לאחר שהאימפריה של מיגל אנחל פליקס גאיארדו (דייגו לונה, שלא יופיע בעונה) מתחילה להיחלש. הסדרה אף תוסיף לשורותיה את השחקן לואיס ג'ררדו מנדז ("Club de Cuervos", גם היא של נטפליקס) בתור ויקטור טפיה, שוטר בחוארז שמתחיל לחקור סדרה של רציחות אכזריות ונגרר לתוך עולם הפשע והסחר בסמים. כמו כן יתווספו לסדרה השחקנים אלברטו גררה בתור סוחר הסמים עיסמאיל "אל מאיו" זמבדה, ולואיסה רובינו בתור העיתונאית אנדריאה נונייז. שלל פרצופים מוכרים מהעונות הקודמות יפציעו גם בזו, כמו למשל הסוכן וולט ברסלין, אל צ'אפו, פאצ'ו ועוד. 

מלבד עזיבתו של לונה, גם מאחורי הקלעים "נרקוס: מקסיקו" תיאלץ להתמודד עם טלטלה בעונה החדשה. השואוראנר של הסדרה (המנהל הבכיר ביותר על הסט), אריק ניומן, עזב - אבל מי שדווקא יחזור לתמונה הוא השחקן ואגנר מורה, שגילם ב"נרקוס" המקורית את פבלו אסקובר, אך הוא ייקח חלק בסדרה רק מאחורי המצלמה, וישמש כבמאי של שני פרקים בעונה החדשה. באד באני, אגב, איננו המוזיקאי הראשון שמשתתף בסדרה - הראפר קוואבו כבר עשה זאת לפניו ב"נרקוס".