העונה השלישית והחדשה של גולסטאר נשים תצא לדרך בשבוע הבא עם כוכבות הביצה, שינעלו את נעלי הכדורגל ויתחילו להתאמן בבעיטות כדור לרשת. את כל זה, יעשו תמורת סכומי כסף לא קטנים. 

כוכבת הילדים טיילור מלכוב בת ה-18, שדחתה את הגיוס במיוחד כדי לקחת חלק בתוכנית, תיקח הביתה כ-200 אלף שקלים. הדוגמנית והאקסית של אייל גולן, רוסלנה רודינה, תחזור גם היא עם צ'ק על סך 200 אלף שקלים. אורטל עמר, שקיבלה את השבת האחרונה עם האקס ואבי בנה בן אל תבורי, תתנתק מהבית תמורת אותו הסכום.

עוד אקסית שמצטרפת לקבוצה היא אשת העסקים וגרושתו של חיים הורוביץ מבעלי חברת טבע, נאם הורוביץ. סיפור אהבתם חוצה היבשות שהגיע לקיצו לפני כמעט שנתיים. היא תשתכר בכ-150 אלף שקלים, בדיוק כמו כוכבת הריאליטי תקוה גדעון. גם הזמרת מאיה בוסקילה תרוץ על הדשא תמורת אותו הסכום.

אליהן תצטרף גם מלכת הריאליטי, האחת והיחידה, ליהיא גרינר, שתוסיף לחשבון הבנק שלה מאה אלף שקלים. חוץ מהן, עוד ארבע נשים בדרך להיסגר לעונה, שתצא לצילומים בימים הקרובים. התוכנית תצולם ב-14 ימי צילום, בהן הכוכבות יהיו בתנאי פנימייה מבודדות מקורונה בקיבוץ שדה יואב שבדרום. אמנם העונות האחרונות הצטלמו בחו''ל, אבל בגלל משבר הקורונה, זו פרוצדורה יותר מסובכת.