ארבעה חודשים בלבד לאחר שדייזי קולמן בת ה-23, שעמדה במרכז סרט הדוקו "אודרי ודייזי" של נטפליקס, שמה קץ לחייה - אמה, מלינדה, נטלה את חייה גם היא. הסרט, שעלה בשנת 2016, תיאר את התמודדותה של קולמן הבת עם האונס שעברה בגיל 14, כמו גם את נסיונה של המשפחה להתאושש מהטראומה. אמה של קולמן, בת 58, נמצאה ללא רוח חיים בערב יום ראשון האחרון.

"אנחנו המומים ולא מאמינים שאיבדנו את מילנדה קולמן עקב התאבדות", נכתב בחשבון האינסטגרם של הארגון SafeBAE, שנוסד על ידי דייזי ופועל למניעת התעללות מינית. "האבל המתמשך של אובדן בעלה, בנה טריסטן ובתה דייזי היה יותר מכפי שהוא הייתה מסוגלת להתמודד עמו ברוב הימים".

כאמור, דייזי שמה קץ לחייה בחודש אוגוסט האחרון, וגופתה נמצאה על ידי המשטרה בזמן ביקור בית שנועד לבדוק את מצבה. "בתי קת'רין דייזי קולמן התאבדה הלילה", כתבה בזמנו מלינדה בפייסבוק, "אם ראיתם הודעות ופוסטים מטורפים זה בגלל שהתקשרתי למשטרה כדי לבדוק מה איתה. היא הייתה החברה הכי טובה שלי ובת מדהימה. אני חושב שהיא הייתה צריכה להראות כאילו אני יכולה לחיות בלעדיה. אני לא יכולה. הלוואי והייתי מסוגלת לקחת ממנה את הכאב. היא לעולם לא התאוששה ממה שהבנים הללו עשו לה וזה לא פייר. התינוקת שלי איננה". חוץ מדייזי, מלינדה איבדה גם את בנה טריסטן בתאונת דרכים בשנת 2018 ושנים לפני כן את בעלה, שנהרג גם הוא בתאונת דרכים. היא הותירה אחריה שני בנים, לוגן וצ'ארלי.

"מלינדה הייתה וטרינרית מחוננת, אם ורעייה נאמנה, ובודי בילדרית מוכשרת", נכתב בפוסט שהודיע על מותה של האם, "יותר מהכל, היא אהבה והאמינה בילדיה. זה לא מקרה שהיא הולידה כמה מהילדים הכי מחוננים, חסינים ובעלי תשוקה. הלבבות שלנו לנצח עם לוגן ועם צ'ארלי".

קולמן נקלעה למאבק מול התלמיד אותו האשימה באונס, שחקן פוטבול מבית הספר שלה, מאבק שהוביל אותה לניסיון התאבדות כבר בגיל 16. באותה שנה, ביתה של קולמן אף נשרף כליל. "אודרי ודייזי" עסק גם בסיפורה של אודרי פוט, נערה שנאנסה בגיל 15 על ידי שלושה בנים בספטמבר 2012. פוט שמה קץ לחייה גם היא, עשרה ימים בלבד לאחר שנאנסה.


מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400

View this post on Instagram

A post shared by SafeBAE (@safe_bae)