"אומרים 80 לגבורות, אז נראה בעזרת השם מה יהיה הגבורות". זאב רווח, כוכב הקולנוע האגדי, חוגג היום (שבת) יום הולדת עגול. בריאיון מיוחד לחדשות סוף השבוע הוא פיזר הבטחה מרומזת: "יכול להיות שיהיה לי כוח לעשות עוד כמה סרטים בעזרת השם".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

רווח, שעבר לאחרונה אירוע מוחי ואף התמודד עם שמועות על מותו, התיישב באולם הקולנוע לצפות ברגעים שהפכו לקלאסיקה – וגם בסרטים שהשתתף בהם מזמן וכבר הספיק לשכוח. "שלומי טוב ואם אלוהים ישמור אותי הלאה אני אעשה הרבה קומדיות", אמר. "אין לי הנאה יותר גדולה מאשר להיכנס לאולם כזה ולראות אותו מלא באנשים ולשמח אותם". 

על ההצלחה של צ'ארלי וחצי אמר רווח : "הופתענו מאוד. כשראיתי את הסרט מחדר ההקרנה שמעתי את הצחוקים של הקהל, אז כבר ידענו". על הדמויות שגילם אמר: "כל הטיפוסים האלה, זה אמיתי. משחק זה אמת. אתה צריך לשחק בצורה טבעית. זה לא משנה אם זה ריצ'רד השלישי או אם זה אדון לאון". 

לרווח, שהדליק לאחרונה משואה בטקס יום העצמאות, עדיין קוראים ברחוב "ששון" והוא שמח מכך: "חבר'ה אל תתבגרו, אל תתבגרו ותצחקו. תמשיכו לצחוק".  לגבי יחסו לדמויות שגילם ולעדתיות שלהן, השיב: "מה שחשוב שהדמות תהיה נכונה. לא הייתה כוונה להעליב או משהו כזה. בשום פנים ואופן".

על פרשת ההטרדות המיניות שבה נחקר לפני כ-15 שנה אמר: "לא היה שום דבר. הייתה חקירה ולא מצאו שום דבר. אז ברוך ה' שלא מצאו שום דבר ואני אמשיך לנהל את החיים שלי כמו שאני חושב". לגבי השמועות על מותו אמר: "זה אומר שהכול תקין. אם השמועה הגיעה אליך זה בסדר. אשתי הייתה מבוהלת - אני ישנתי על ידה ואומרים לה שאני הלכתי". רווח סיפר כי אינו פוחד מהזקנה והמוות: "אני שמח ואני משתדל להמשיך בכל מצב".