שרון סטון מקדימה את זמנה: השחקנית העניקה מוקדם יותר השבוע ראיון למגזין הטלגרף הבריטי כדי לקדם כבר מעכשיו את ספרה החדש, "היופי בלחיות פעמיים", שעתיד לצאת רק בעוד כחצי שנה. אלא שבראיון עצמו היא כבר החלה לדבר על הספר הבא שהיא מעוניינת לכתוב, אשר יעסוק בחוויות הדייטינג ה"מדכאות" שלה ברשת.

סטון בת ה-62, שהתראיינה לקראת עליית הסדרה "ראצ'ד" בכיכובה לנטפליקס, סיפרה כי אמנם התנסתה באפליקציית ההיכרויות באמבל, אך היא לא מאמינה שזהו המקום הנכון לחפש בו אהבה, משום שאין לטענתה תחליף לכימיה אמיתית - כך שהיא מעוניינת לתעד את הסיפורים שלה בתור תמרורי אזהרה לאנשים אחרים.

"למען האמת, כל הדבר הזה כל כך מזעזע שאני רוצה לכתוב אוסף של סיפורים קצרים על החוויות שלי", סיפרה בראיון, "אתרי דייטינג הם לא דבר מוצלח. כי כימיה אמיתית זה הריגוש הזה שמתרחש באוויר ולא באתר. אנשים הופכים להיות פחות חברותיים בגלל האתרים הללו. הם לא יודעים איך להתנהג בארוחת ערב, להיות במערכת יחסים או לתקשר. אני לא רוצה מערכת יחסים בטקסט עם מישהו שאני יוצאת איתו, למשל. אני חושבת שזה מחריד". 

כמו כן, סטון ציינה כי היא חושבת שזה "עצוב" שאנשים לא מפלרטטים יותר: "הבנתי שאנשים פשוט לא שורקים יותר. זה היה הרבה יותר כיף כשהרשו לנו לשרוק ולפלרטט, אבל העידן הזה חלף. זה עצוב. אנשים פשוט לא מתנהגים ככה יותר. הטכנולוגיה העלימה את כל הפלירטוטים הבין-אישיים, וזה אפילו לא באוויר יותר. אנשים פשוט לא מפלרטטים פנים מול פנים, ואני לא חושבת שזה קשור לזה שאני מתבגרת".

סטון אף טענה כי למרות שהיא תומכת בתנועת metoo#, לא ממש אכפת לה אם גברים נוגעים לה בישבן או מתייחסים אליה במילים כמו "מותק" או "יקירה", שכן היא חושבת שיש דברים חשובים יותר להילחם למענם. "אני מרגישה כאילו אני לא ממש צריכה להיכנס לעובי הקורה של כל הדברים האחרים", הסבירה, "לא אכפת לי איך אנשים קוראים לי. למען האמת, לא אכפת לי אם הם טופחים לי על הישבן. אני פשוט מרגישה כאילו כל הדברים האלה הם כאלה ניצחונות קטנים. אולי זה בגלל שאני בת 62 ועברתי המון דברים כך שאני יכולה להתייחס רק למה שחשוב, והדברים והאנשים הקטנים יתפיידו בכל מקרה".

View this post on Instagram

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on