במהלך ארבע השנים שחלפו מאז שהוציאה את אלבומה האחרון, "Anti", ריהאנה זנחה באופן הדרגתי את הקריירה המוזיקלית שלה לטובת מותג היופי המשגשג שהקימה.

וכך, למרות שגורמים בחברת ההקלטות שלה הודיעו שהעבודות על אלבום הקאמבק שלה הסתיימו, ריהאנה ממש לא הראתה בתקופה האחרונה כל סימן לחזרתה לבמות ולמצעדים, עניין שכמובן גרם לאכזבה קשה בקרב מעריציה.

בראיון שהעניקה לאחרונה לתכנית הטלוויזיה 'Entertainment Tonight', ריהאנה התייחסה לשמועות על פרישתה מעולם המוזיקה. "אני תמיד עובדת על מוזיקה", היא סיפרה, "וכשאני ארגיש מוכנה להוציא אותה בדרך שמרגישה ראויה עבורי - אשחרר את זה החוצה".

כשנשאלה על הלחץ הרב שמופעל עליה מצד מעריציה, שמציפים אותה מדי יום בפוסטים סביב הקאמבק, הזמרת אמרה: "אני לא מתכוונת פשוט להוציא את זה כי אנשים ממתינים. זה לקח כל כך הרבה זמן, ואני עומדת לפצות על כך", המשיכה רירי, "אתם לא תהיו מאוכזבים כשזה יקרה. זה יהיה שווה את זה".

בראיון נוסף שקיימה בשבוע שעבר, הוסיפה ריהאנה: "מוזיקה היא עדיין האהבה הראשונה שלי, ואני כנראה אוציא משהו החוצה מוקדם מהצפוי".

לפני כחודשיים ציינה ריהאנה 15 שנה לצאת הסינגל הראשון שלה, "Pon De Replay", איתו היא כבשה מצעדי להיטים ברחבי העולם כשהייתה רק בת 17, ובמהלך הקריירה המפוארת שלה, היא הוציאה שמונה אלבומים, שנמכרו בכ-250 מיליון עותקים וכללו עשרות להיטים ושיתופי פעולה מצליחים.