אחרי שנים של התעלמות כמעט מוחלטת משאלות הנוגעות לקריירה המוזיקלית שלה, ריהאנה העניקה בחודשים האחרונים מספר התייחסויות לאלבום הקאמבק שלה, שלפי מקורות בחברת התקליטים צפוי לצאת לקראת סוף השנה.

בסוף השבוע האחרון, הכוכבת, שב-2017 החליטה לקחת פסק זמן ממושך מעשייה מוזיקלית כדי להתמקד במותג האופנה והיופי שהקימה, סיפרה בראיון על הלחץ הרב שמופעל עליה מדי יום מצד מעריציה שמציפים אותה בטוקבקים זועמים ודורשים ממנה להוציא שירים חדשים.

בתגובה למתקפה הבלתי פוסקת עליה, סיפרה ריהאנה: "אני לא הולכת פשוט לשחרר שירים כי אנשים דורשים את זה. אני רוצה שההמתנה תהיה משתלמת, וזה בדיוק מה שיהיה".

“אני אף פעם לא אוציא אלבום או אצלם סרט מתוך לחץ", המשיכה רירי, "אני גם לא אעבוד על פרויקט אופנה כשמה שמניע אותי לעשות זאת זה לחץ מצד המעריצים. אני חייבת להאמין במה שאני עושה ולשאוף למצוינות".

לפני מספר חודשים סיפר מקורב לזמרת שהיא הספיקה להקליט יותר מ-100 שירים עבור אלבום הקאמבק שלה, ולמעריציה מצפה הפתעה ענקית עם שחרורו: "היא מחזיקה בכמות אדירה של שירים שהיא שוקלת להכניס לאלבום הבא שלה. היא מתקשה לבחור את השירים הנכונים ומבינה שהמעריצים שלה מצפים להרבה ממנה".