אתם אולי לא מתפלאים ששחקן כמו דניאל ליטמן החל גם לדגמן לאחרונה לרנואר, אבל הוא לא מצליח לקרוא לעצמו "דוגמן" - מקסימום "פרזנטור". "אתה מסתכל על אחד האנשים הכי ביישנים שתפגוש", סיפר ליטמן. "אחד הילדים הכי ביישנים שאי פעם היו, ברמה שאני באמת לא הייתי משתתף בהצגות של בית ספר, טקסים של בית ספר, אני רואה את ההורים שלי מתביישים כי אני היחיד שלא משתתף".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מאז הוא השתנה מעט. עדיין ביישן בחיים, אבל מול המצלמה משחק בלי שום בעיה. בעונה השנייה של תאג"ד ב"יס" הוא הצטרף ישר לתפקיד הראשי. אבל גם היום כשהוא כבר על הגל, הוא טורח לספר לקהל שלו בהרצאות דווקא על המשברים שלו.

הוא אמנם רק בן 29, אבל עם ניסיון של יותר מעשור בעולם המשחק, והוא קיבל הרבה יותר "לא" מאשר "כן". "כשרואים את המקצוע שלנו, שאני נמצא בו, אז רואים אותנו בהצלחות שלנו", אמר. "אם רואים אותנו, זה סימן שאנחנו כנראה בהצלחה. אז לי היה מאוד מאוד חשוב לדבר על דווקא על חוסר ההצלחות".

דניאל ליטמן מנצל את הפופולריות שלו כדי לנסות להביא שיח אחר, בגובה העיניים, כזה שלא עושה מעצמו יותר מדי עניין, ומסרב להתמסר לקלישאות של חיי הזוהר. אבל נראה שבינתיים לפחות המעריצים הצעירים שלו עדיין לא כל כך מפנימים את המסר - אלא בעיקר מחכים לסלפי עם הכוכב בסוף.