במציאות המטלטלת שעוברת על כולנו בתקופה האחרונה - דרושה אתנחתא מסוימת, ואין מי שיעשו זאת טוב יותר מחברי "ארץ נהדרת", שחוזרים מחר (שלישי) לספיישל מיוחד - שיסכם את השנה הבאה, עם גיבורי השעה. אחת הדמויות החדשות שנראה על המסך היא של הפרויקטור רוני גמזו - שהפך למוכר בכל בית בישראל מאז שמונה. מי שנבחר לגלם אותו הוא רועי בר נתן, שהוקפץ להתכונן לתפקיד בתוך יומיים בלבד. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

תפסנו אותו בחדר האיפור ובחזרות, שבהן הוא נכנס לדמות ולכל האלמנטים של החיקוי החדש. "אני חושב שהוא מכשף", צחק בר-נתן. "הוא יכול להפנט". אבל החקיין המוכר לא עבד רק על החיקוי הטכני של הקול או של המבט - אלא הצליח לזהות  בגמזו משהו עמוק יותר: את שפת הגוף שהלכה והשתנתה אצלו, מרגע ההכרזה על המינוי ועד היום. 

"אני רואה דברים שלו מהארכיון, מלפני 3 שבועות - הייתה בו רוח קרב, זה עולם אחר", סיפר בר-נתן. "יש בו טיפה גמלוניות, איזושהי התכנסות - אבל גם רוח מתפרצת". הוא הוסיף שהוא מעריך את הפרויקטור - שלדבריו נקלע לסיטואציה מורכבת מאוד בתוך הקלחת הפוליטית הישראלית: "אני חושב שהוא אדם נהדר ושהכוונות שלו אדירות. אבל הוא יחטוף לפרצוף שלו את מה שקרוי הפורמט הבינלאומי - מדינת ישראל ופוליטיקה מקומית".