חברת ההפקות הלונדונית "בוילר רום" מעודדת חרם באופן רשמי על ישראל וקוראת לתומכיה מסביב לעולם להצטרף לתנועת ה-BDS.

"מהיום, ישראל ממשיכה קדימה עם הסיפוח הבלתי חוקי על אדמות פלסטין הכבושות כולל שטחים גדולים של הגדה המערבית", נכתב בפוסט בחשבון האינסטגרם הרשמי של החברה, שאהודה מאוד גם על ידי הישראלים. ההודעה הגיעה בעקבות החלת הריבונות בשטחי יהודה ושומרון שהייתה אמורה להתקיים היום, אך הלונדונים ככל הנראה לא עודכנו כי המהלך עדיין לא יצא לפועל.

הפוסט כולל תמונה של הדיג'יי Sama מהסט שניגנה ברמאללה ב-2018 תחת ההפקה האלקטרונית. עוד נכתב בהודעת הארגון: "אנו עומדים בתקיפות מול המעשה התוקפני הזה, כחלק מהקולות הבינלאומיים ההולכים וגדלים הקוראים ליזום מהלכים יעילים שיפסיקו מהלכי סיפוח בכל העולם".

נכון לכתיבת שורות אלו, נרשמו לפוסט כבר למעלה מ-800 תגובות וביניהם אפשר למצוא את הזוג אבי ודיאנה טומס, שרק לפני שבועיים התראיינו ל-mako וסיפרו על העבודה שלהם בתור מארגני הופעות בישראל שגרים בארה"ב. טומס ועוד רבים מהמגיבים תקפו את הארגון בטענה כי הם לא בקיאים מספיק בנושא ועלתה התהיה האם הם בכלל "ניהלו שיחות עם פעילים משני צדי המפה?". בין המגיבים היה גם הדיג'יי הישראלי הפופולרי שון דורון: "פייק ניוז. זה לא קרה בסוף היום".

כאמור, בהמשך ההודעה, הארגון קרא לקהל שלהם לתמוך באנשי פלסטין על ידי תרומת כספים, חתימה על עצומות וגם תמיכה בארגון הקורא לחרם עולמי על מדינת ישראל, BDS.

מי שלא מכיר, "בוילר רום" היא חברת הפקות שנוסדה לפני כעשור ומאז מארגנת מסיבות אינטימיות בלוקיישנים נחשקים בעולם ומעבירה אותם בשידור חי. המסיבות נעשות באופן מסתורי עם מספר מצומצם של משתתפים (עד כ-100 איש) ובעבר הם שיתפו פעולה עם ישראלים רבים כמו רד אקסס וגיא גרבר באיביזה. נכון לעכשיו, אין לדעת מה הכוונה בפועל מבחינתם והאם יפסיקו לעבוד עם דיג'ייז ואנשי מקצוע ישראלים.