בשבוע שעבר פריס ג'קסון, בתו של מייקל ג'קסון, הוציאה את אלבומה הראשון, כחלק מההרכב המוזיקלי 'הסאונד-פלאוורז', בו משתתף גם בן זוגה, המוזיקאי גבריאל גלן. הפרויקט המוזיקלי כולל חמישה שירים מקוריים ומציג סגנון מוזיקלי השונה לחלוטין מזה של מלך הפופ.

במסגרת קידום האלבום, הזמרת בת ה-22 צילמה סדרה חדשה בשם "בלי פילטרים: פריס ג'קסון וגבריאל גלן", שעוקבת אחר פעילותה המוזיקלית וחייה האישיים של בתו של מייקל. אתמול שודר פרק הבכורה דרך פייסבוק, ובו ניתן לצפות בכמה שיחות שפריס מנהלת עם בן זוגה.

על הפעם הראשונה שהשניים נפגשו, גבריאל סיפר: "הייתי במסיבה ושם ראיתי אותה מנגנת בגיטרה. זה הרגיש מאוד אינטימי וידעתי שאני עומד להתאהב בה". "משם זה פשוט המשיך", פריס הוסיפה, "התחברנו באופן מידי והעברנו שלושה ימים רצופים ביחד. תוך שבוע עברתי לגור ברכב שלו". לרבים בקרב הצופים המעבר המוקדם של השניים לגור ביחד נראה מוזר למדי.

פריס וגבריאל החלו לעבוד על מוזיקה משותפת בזמן שהוא עוד שימש כסולן של הלהקה הקודמת שלו, 'טראש-דוגז', איתה הוא הופיע באותו ערב בו הכיר את פריס לראשונה. לפי הדיווחים, השניים מנהלים מערכת יחסים זוגית במשך יותר משנה וחצי.

בראיון שהעניקה לפני מספר שבועות לכבוד צאת המיני-אלבום, פריס אמרה: “מעולם לא שיתפתי או הקלטתי שירים עד שפגשתי את גבריאל. הכל מתאים בצורה כל כך טבעית, מהקולות שלנו ועד לסגנון הכתיבה. מעולם לא פגשתי מישהו כמוהו שמתחבר בצורה מושלמת לסאונד שלי".