השחקן הקומי ריק מוראניס ("מכסחי השדים", "חנות קטנה ומטריפה", "מותק, הילדים התכווצו") לא נראה מול המצלמה כבר שנים על גבי שנים, עקב החלטתו העיקשת להתרחק מכל מה שקשור לתעשיית הבידור, סרטי קולנוע, ראיונות ותקשורת באופן כללי. למעשה, מוראניס לא באמת הצטלם לשום סדרה או סרט עלילתי מאז שנת 1997, ככל הנראה עקב מותה הפתאומי של אשתו, אשר גרם לו לרצות להתמקד בילדיו. להחזיר את מוראניס לאור הזרקורים נראתה כמו משימה כמעט בלתי אפשרית - עד שהגיע ריאן ריינולדס.

ריינולדס, שבעלותו חברת סלולר בשם Mint Mobile, הצליח איכשהו לגרום למוראניס לצוץ להופעת אורח בסרטון פרסומת שצילם לחברה. הוא כמובן מופיע בה בעצמו, ואומר: "קשה להאמין ש- Mint Mobile הצליחה להחזיק מעמד עד כה בלי תוכנית ללא הגבלה. אז, כדי להציג אותה, הבאנו שחקן שכולנו בקושי הצלחנו להחזיק מעמד הרבה זמן בלעדיו: ריק מוראניס". בשלב הזה מוראניס נודד לתוך סט הצילומים ונראה אבוד. "למה אני פה?", הוא שואל ואומר שאפילו אין לו טלפן סלולרי. "אני רק מעריץ ענק", משיב ריינולדס, "ברצינות". "זהו זה?", שואל שוב מוראניס וריינולדס עונה - "כן, זהו זה". מפגן כוח ולא יותר, אבל מפגן כוח מפוצץ נוסטלגיה.

התגובות הראשונות לסרטון היללו, כמובן, את ריינולדס על ההישג הענק שלו, שכן בשנים האחרונות מוראניס סירב לכל הצעה שדרשה ממנו לשחק בציבור, ונעדר גם ממפגש האיחוד הווירטואלי של שחקני "מכסחי השדים" שנערך מוקדם יותר השנה. ולמרות ששחקנים מ"מכסחי השדים" הפציעו להופעות אורח בגרסה המחודשת לסרט מ-2016 בכיכובן של מליסה מקארתי וקריסטן וויג - מוראניס סירב להופיע גם בה, ולא הצטלם גם לסרט האיחוד "מכסחי השדים: החיים שאחרי", שצפוי לצאת בחודש מרץ הבא. זאת שוב בניגוד לכוכבי "מכסחי השדים" כמו דן אקרויד, ביל מאריי וסיגורני וויבר שחזרו כולם אל הדמויות שגילמו לראשונה בשנות ה-80. "לא מאמין שהצלחתם לעשות את מה שרייטמן ואקרויד לא הצליחו לעשות", כתב אחד המגיבים לסרטון הפרוסמת, וריינולדס אף ענה לו: "למען האמת, כשהוא הסכים ייבבתי בבכי".

לפני ההפצעה בפרסומת המדוברת, מוראניס התראיין לסדרת תעודה של שירות הסטרימינג דיסני פלוס, בה סיפר בקצרה על "מותק, הילדים התכווצו", ולפני שנתיים התארח בקולו בלבד בסדרה הקומית "הגולדברגים". הופעתו הפיזית האחרונה בתפקיד משחק הייתה אי אז ב-2007, כשהתארח בתכנית המערכונים הקנדית "SCTV".