מאז שהודיעה על פרידתה מאב שני ילדיה (ריצ'י ומישל) האוליגרך מיכאל צ'רנוי, חיי האהבה של ניקול ראידמן הפכו בין לילה להכי מעניינים ובאותה הנשימה, להכי חשאיים. שמועות על רומן עם אקי אבני הוכחשו בכל תוקף, וגם אלו על רון שחר, הפרטנר והחבר הקרוב, ממשיכות להיות מופרכות. כעת ראידמן יוצאת בצעד חסר תקדים וקוראת לגברים לצאת איתה לדייט בלייב.

גם בבית הכי יפה ומפואר בהרצליה פיתוח, יש מי שמרגישה בודדה לקראת סגר החגים הקרוב. ראידמן פרסמה בסטורי שלה את המיזם החדש שהיא מתכוונת לצאת איתו: "יומנה של מבודדת", ובעקבות בקשות חוזרות ונשנות מצד גברים שמבקשים להזמין אותה לדייט, היא הגדילה את הפורמט ופרסמה מודעה ל"דייט בלייב עם ניקול".

"מי שרוצה לעלות איתי לדייט בלייב", כתבה ניקול לעוקביה, "מוזמן לכתוב לי בפרטי והצוות שלי יחזור אליו לתיאום". הקריטריונים, אם תהיתם: רווק או גרוש, מעל גיל 40 ולזוגיות בלבד. אחרי שפרסמה את הדרישות, היו מי שהרגישו שראידמן עלולה לפספס היכרות איתם מפאת הגיל שלהם ועל כן ענתה: "גם 38 תופס". 

View this post on Instagram

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on

בפוסט בו פרסמה את מאורע הדייטים החגיגי, הזמרת והכוכבת כתבה: "אז כן, בתקופה הקרובה כולנו נצטרך להתמודד עם בדידות בסגר. בלי משפחה, בלי חברים. לבד. רק שה'לבד' שלי הוא לא קשור לסגר. אין לי משפחה ואין לי בן זוג. אם לא החברים הטובים שזכיתי להכיר והפכו למשפחה מאמצת שלי, הבדידות היתה חונקת אותי סופית".

"אני מרימה כפפה, בזכותכם, כן, זה היה רעיון שלכם: עוקבים יקרים, לעשות דייטים בלייב באינסטגרם. גברים יקרים, מי שרווק או גרוש מגיל מעל 35, שרוצה זוגיות אמיתית וקשר רציני בלבד, מוזמן לכתוב הודעה מתחת לפוסט הזה, ונתאם 'דייט בלייב' בתקופת הסגר הקרובה! איפה אתה האחד שלי?".

View this post on Instagram

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on