השחקן ראיין ריינולדס הפך השבוע לדמות בולטת במאבק בקורונה. השחקן בן ה-43, יליד קנדה, קרא לתושבי המדינה להפסיק ללכת למסיבות - כדי למנוע את התפשטות הקורונה. הכוכב נרתם לבקשתו של מנהיג מקומי - ופרסם מסר לתושבים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ג'ון הורגן, ראש הממשלה במדינת בריטיש קולומביה בקנדה, ביקש את עזרתו של ריינולדס - וגם את זו של סת' רוגן, כוכב הקולנוע שספג ביקורת על אמירותיו לגבי ישראל. הורגן אמר כי הוא "צריך שאנשים צעירים יבינו שזהו לא הזמן ללכת למסיבות גדולות" - והביע תקווה שכוכבי הקולנוע יסייעו לו בכך. 

בפנייה לריינולדס אמר: "אנחנו זקוקים לעזרתך. צור איתנו קשר". השחקן פרסם הודעה קולית מחויכת, שבה הטיל ספק בכך שהציבור יקבל עצות רפואיות ממנו "אלא אם מדובר בניתוחים פלסטיים, כי הייתה פעם יו ג'קמן". 

בהמשך ההודעה דיבר בטון רציני יותר ואמר: "אזרחים צעירים חוגגים, וזה מסוכן. הם בטח לא יודעים שאלפים לא רק חולים בקורונה אלא גם מתים. זה פוגע בעיקר בחלשים מאיתנו". לאחר מכן הוסיף פנייה אישית ואמר כי אימו לא רוצה להיות כלואה בבית: "אני מקווה שאנשים צעירים לא יהרגו את אימא שלי. בואו לא נהרוג אף אחד - אני חושב שזה הגיוני". 

עוד המליץ לתושבים הצעירים להישאר בבית ולצפות בסדרה שבה כיכבה אשתו, בלייק לייבלי: "הדבר מועדף עליי הוא לשבת לבד בחדר עם כוס של ג'ין והעונות הראשונות של 'גוסיפ גירל'. זו מסיבה - נתפסה לי הכתף בפעם הקודמת שעשיתי את זה".