לכריס אוונס לא חסרים תפקידים פופולריים, בראשם כמובן דמותו של קפטן אמריקה ב"הנוקמים" ויתר סרטי מארוול, אבל בימים האחרונים כולם מדברים עליו מסיבה אחרת לגמרי - תמונה אינטימית שלו שהודלפה בטעות על ידו. עכשיו, רגע לפני שהוא ממשיך הלאה מהמבוכה, אוונס הגיע לראיון בתכנית האירוח של המנחה טמרון הול, וכמובן נשאל על מה שקרה.

למי שהספיק לשכוח, בסוף השבוע האחרון אוונס העלה לאינסטגרם צילום מסך בווידאו מתוך משחק שלו עם חברים, אך שכח לחתוך ממנו את השנייה האחרונה - בה ניתן היה לראות את ספריית התמונות שלו. אחת מאותן תמונות הייתה של איבר מין זכרי, כשככל הנראה מדובר באיבר של אוונס עצמו. 

אחרי שהתמונות הפכו לוויראליות ומצאו את דרכן לטלפונים של אינספור אנשים, הגיע הזמן שאוונס יתייחס בעצמו לסוגיה. אתמול הוא העלה ציוץ לטוויטר בו כתב "עכשיו כשיש לי את תשומת הלב שלכם" וקרא לבוחריו להצביע בבחירות הקרובות בארה"ב, ובראיון לתכניתה של הול הוא כבר סיפר מעט יותר על החוויה. 

"זה היה סוף שבוע מאוד מעניין, מלא בשיעורים שנלמדו" סיפר אוונס, שלא הכחיש את ההערכה לפיה התמונה היא אכן שלו, "את יודעת, דברים קורים. זה מביך אבל אתה חייב להשלים עם זה. אני כן אגיד, יש לי כמה מעריצים מדהימים שממש יצאו לתמוך בי. זה היה מאוד, מאוד נחמד".

כוונתו של אוונס, כך נראה, היא לעובדה שרבים ממעריציו העלו פוסטים בהם קראו לגולשים שלא להסתכל על התמונות ולא להפיץ אותן, כדי לשמור על כבודו ולא להיות שותפים לעברה של הפצת תמונות אינטימיות ללא הסכמה. כמה מהם, יש לציין, אף העלו השערה לפיה התמונה המדוברת שייכת לאחיו של אוונס, סקוט, אך לפי המבוכה שלו זה מן הסתם לא המצב.