התפרצות הקורונה שהחלה אי שם לפני כמה חודשים נראתה אז כמו עניין שיחלוף במהרה, אבל כמו שכבר הבנו זה לגמרי לא המצב. יחד עם עשרות ענפים אחרים, גם עולם התרבות והקולנוע נפגע לא מעט, ואיתו גם "וונדר וומן 1984", סרט ההמשך ללהיט בכיכובה של גל גדות. סרט ההמשך שנדחה בפעם השישית, היה אמור לצאת תחילה ביוני, נדחה לאוגוסט, אוקטובר ועכשיו קיבל תאריך חדש ובתקווה סופי – 25 בדצמבר, חג המולד.

למרות הכל, הבמאית פאטי ג'נקינס נשארת אופטימית, ומסרה מסר מעודד לכל המעריצים: "בראש ובראשונה הרשו לי לומר כמה אני וגל אוהבות את כל מעריצי וונדר וומן המסורים שלנו ברחבי העולם. ההתרגשות שלכם לקראת 'WW84' גרמה לנו להיות מאושרות ולהוטות יותר שתראו את הסרט. אני יודעת כמה חשוב לצפות בסרט על המסך הגדול ולחלוק את החוויה הזו יחד, ולכן אני מקווה שלא אכפת לכם לחכות עוד קצת. התאריך החדש הוא ביום חג המולד, ואנחנו נוכל לבלות יחד את החגים".

View this post on Instagram

My Dream Team ❤️

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

הדחייה הנוספת של וונדר וומן לא לגמרי מפתיעה. ארבעה שבועות לפני תאריך יציאתו הקודם באוקטובר, והאולפנים כמעט ולא עשו שום קידום. זהו סרט חשוב ביותר עבור האחים וורנר, והחברה לא יכולה להסתכן בקופות בינוניות. עלות ההפקה היא כ-180 מיליון דולר, כל זה ללא עמלות של שיווק גלובלי. כל מה שנותר לנו הוא רק לקוות שאולי סנטה קלאוס יביא לנו מתנה עם לאסו.