ספק אם יש דמות ב"חברים" שמעצבנת את הצופים יותר מאשר ג'ניס, אותה גילמה השחקנית האמריקאית מגי וילר. ויותר משהמעריצים כעסו על קו עלילה כזה או אחר של חברתו לפרקים של צ'נדלר, הם פשוט לא הצליחו לשאת את הקול המאנפף והצחוק המציק שלה. הבוקר, בשורת ראיונות לתקשורת האוסטרלית, וילר הסבירה מה עומד מאחורי אותו קול זכור ומכעיס - שאין לו שום קשר לקול האמיתי שלה.

לפי וילר, הסיבה לשימוש בקול נבעה מהתסכול האישי שלה. השנה היא 1994, והשחקנית בדיוק פוטרה מ"אלן", הסיטקום של אלן דג'נרס שנקרא באותו שלב "These Friends of Mine", לאחר עונה אחת בלבד. כשההזדמנות להיבחן לתפקיד ב"חברים", שאז עוד הייתה בשלבי עבודה ראשונים ואיש לא העריך שתהפוך להצלחה כזו גדולה, וילר החליטה ללכת על כל הקופה ולדאוג שאיש לא ישכח את האודישן שלה.

"השתתפתי בעונה הראשונה של התכנית של אלן דג'נרס ונהניתי מאוד, אבל כשפוטרתי מהסדרה הייתי הרוסה", סיפרה וילר במהלך השיחה עם האתר news.com.au, שנערכה לרגל עליית "חברים" לשירות הסטרימינג המקומי במדינה, "אני הייתי כל כך מזועזעת בעקבות זה, זה דבר שלא עולה על הדעת בתור שחקן, אבל באופן מסוים הרגשתי חופשיה לעשות את העבודה שרציתי לעשות ללא פחד או משוא פנים".

"בכל יום אחר אני כנראה הייתי עושה את האודישן ל'חברים' אחרת לגמרי, אבל זה היה מאוד טרי והרגשתי משוחררת והחלטתי לעשות את מה שאני רוצה לעשות באותו יום, וזה עבד לטובתי", הסבירה וילר, "אני פשוט קיבלתי את ההחלטה ברגע שראיתי את הסצינה של האודישן (במסגרתה ג'ניס הייתה אמורה לרכוש גרביים של הדמות המצוירת בורווינקל עבור צ'נדלר, ר.א)". 

לגבי האודישן עצמו והתגובות של הבוחנים, וילר סיפרה: "אני זוכרת בבירור שראיתי אותם נשענים אחורה על הספה, חשבתי שאולי זה לא מה שהם חיפשו. אבל טעיתי, ואני שמחה שטעיתי".

בראיון אחר שהעניקה הבוקר, לתכנית בוקר אוסטרלית, וילר נשאלה פעם נוספת על ההחלטה לאמץ את אותו קול. "קיבלתי את ההחלטה על הקול הזה מראש", השיבה, "יצרתי את הצחוק כי מת'יו (פרי, שגילם את צ'נדלר) כל כך מצחיק וידעתי שהוא יגרום לי לצחוק על הסט. חשבתי שעדיף שיהיה לג'ניס צחוק כלשהו כי הוא היה מצחיק אותי בכל פעם שעבדנו ביחד, וזה מה שקרה".