אין הרבה אנשים שזוכים לקבל מנה על שמם לפני גיל 30, לדניאל עמית זה קרה ולא במקרה. בשנה האחרונה היא מיצבה את עצמה כאחת מבלוגריות האוכל הבולטות בישראל. בין היתר יש לה חברה שמתפעלת עמודי אינסטגרם למסעדות ורשתות שיווק. כיצד הכוח שלה ברשת עזר לה לגרום לאביב גפן לבוא ולבשל לה ולשתף פעולה עם מרינה מקסימליאן? צפו. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עמוד האינסטגרם שלה שבו היא מפרסמת מתוכנים, הגיע לכמעט 190 אלף עוקבים. כל מתכון שלה הוא בעצם תוכן שיווקי, לכל פוסט יש תג מחיר, כל פוסט שלה בדרך כלל מכניס לה כסף. הפריצה הגדולה שלה הגיעה בעיקר בזכות מתכון אחד, לא מורכב במיוחד, לפסטה ברוטב שמתבשלת בסיר אחד.

"סתם ישבתי אצל חברים בסלון", סיפרה עמית, "לקחתי סיר, פשוט דחפתי דברים, לא היה לנו כוח לשטוף כלים. אז השתמשתי בכמה שפחות, שזה בערך רק סיר אחד. ופתאום זה טס, פתאום כולם ביקשו מתכון. ביום אחד זה פשוט התפוצץ והיום יש המון משפחות שמכינות את הפסטה הזו בכל יום".

עד לפני שנה היא עוד עבדה כשכירה במשרד פרסום שמתמחה בעולמות הדיגיטל. במקביל, פיתחה את עמוד האינסטגרם שלה שהלך וצבר עוקבים וכולל תיעוד אינטנסיבי של חייה כרווקה תל אביבית ובעיקר מתכונים פשוטים ושופעי קלוריות. "אין לי שום דבר נגד אוכל בריא", הסבירה עמית, "פשוט, מה לעשות שמה שיותר מושחת זה יותר טעים ופחות בריא? אז אני לא נגד בריאות, אבל אני בעד מה שיותר טעים".