בתי הקולנוע ברחבי העולם אמנם נפתחים אט אט, אבל כנראה שהקצב הזה עדיין איטי מדי עבור האולפנים, שזקוקים שהלהיטים הקולנועיים שלהם יהיו לא פחות ממגה-להיטים על מנת להתאושש ממשבר הקורונה. האחים וורנר אמנם לקחו סיכון עם "טנט", שיצא לאקרנים בשבועות האחרונים, אבל עם "וונדר וומן" הם החליטו שלא להמר ודחו את תאריך היציאה שלו - בפעם השישית - לסוף דצמבר. גם בדיסני נקטו במדיניות דומה, כאשר שחררו את גרסת הלייב אקשן של "מולאן" לשירות הסטרימינג דיסני פלוס, אבל עם התותחים הכבדים גם הם לא מתכוונים להתעסק.

"האלמנה השחורה", הסרט הבא ביקום הקולנועי של מארוול שאמור היה לפתוח את השלב הרביעי בקול תרועה רמה, משובץ כרגע ל-6 בנובמבר, אבל על פי דיווח של האתר וראייטי, מקורות יודעי דבר טוענים כי דיסני מתכוונת לדחות את התאריך הזה בקרוב מאוד, כשלא בהכרח ידוע למתי. הסרט, בו מככבת סקרלט ג'והנסון, היה אמור לצאת במקור ב-4 במאי, ודחייתו לנובמבר הזיזה קדימה גם את כל שאר הסרטים בשלב הרביעי של מארוול, ביניהם "הנצחיים", "דוקטור סטריינג' 2" ו"ת'ור 4", כך שלא ברור מה דחייה נוספת תעולל לכל הקולקציה הזו.

סרט נוסף של דיסני שעומד בסימן שאלה כרגע הוא סרט האנימציה המדובר "נשמה" (Soul) של אולפני פיקסאר, אותו ביים פיט דוקטר ("למעלה", "הקול בראש"). הסרט, בו אמורים להשתתף ג'יימי פוקס וטינה פיי, היה אמור לצאת לאקרנים ב-20 לנובמבר, אך על פי אותו דיווח גם הוא נמצא בבעיה. כאן, כך מסתמן, תוכנית הפעולה תהיה פשוט לשחרר את הסרט בדיסני פלוס גם כן, בדומה ל"מולאן", וזאת משום שעיתוי יציאת סרטי פיקסאר מתכתב לרוב עם חופשת חג ההודיה באמריקה. 

סרטים נוספים שנדחו לאחרונה הם "גרינלנד" בכיכובו של ג'רארד באטלר ו"קנדימן" של אולפני יוניברסל, כך שהסרט הגדול הבא שעומד כרגע על הפרק בהוליווד הוא "לא זמן למות" של ג'יימס בונד, שמשובץ עדיין ל-20 בנובמבר. כ-70 אחוז מבתי הקולנוע בארה"ב אמנם פתוחים, אבל הקהל פשוט לא מגיע אליהם, בעוד בערים גדולות כמו ניו יורק ולוס אנג'לס הם עדיין סגורים. "טנט", שסימן את תקוות החזרה לשגרה הגדולה של הוליווד, הרוויח עד כה מעל ל-200 מיליון דולר, אך גם במקרה הזה ברור כי בנסיבות אחרות היה זוכה להצלחה משמעותית יותר.