העיתונאי דורון הרמן, ראש דסק הפלילים של חדשות 13, הודיע היום למנכ"ל החברה, ישראל טוויטו, על עזיבתו. הרמן היה חלק מהחברה עוד מגלגולה הקודם כחדשות 10, ועזיבתו מגיעה מספר שבועות לאחר גל עזיבות בחברה.

"לאחר 13 שנה בחדשות 10, ובחדשות 13 אני מרגיש שהגיע העת לצאת לדרך חדשה ולאתגר הבא מבחינתי", כתב הרמן במכתבו, "דווקא כשחברת החדשות חזקה מתמיד בהובלתך ובהובלת אבי בן טל, אני מרגיש שזה ה'קיו' שלי. קצת קשה לי לסכם תקופה כל כך משמעותית, במכתב שאמור להיות פורמלי. אולי עוד אסכם בהמשך".

"ב6 השנים האחרונות אני מתמקד במיזמים שונים של הגנה על ילדים ברשת, ואני מתכוון בשנה הקרובה לעסוק לא מעט בתחום זה. בנוסף ניצבים בפני עוד אתגרים רבים מרגשים, מפחידים, בהמשך הדרך, אך זה לא הזמן לפרט". 

הרמן בן ה-34 התחיל את דרכו העיתונאית כששירת בגלי צה"ל בתפקידים שונים, ולאחר שירותו עבר לחדשות 10, שם שימש תחילה כעוזר לעורך המהדורה המרכזית של הערוץ. מאז שנת 2009 הוא משמש כראש דסק הפלילים, גם לאחר המיזוג עם הזכיינית רשת. בין חשיפותיו: הסכם השתיקה של המועמד לנשיאות המדינה מאיר שטרית עם עוזרת הבית בחשד לביצוע הטרדה מינית, תיעוד הברחת הטלפונים של ח"כ באסל גטאס לאסירי חמאס וההתכתבויות בין שופטת המעצרים בתיק 4000, רונית פוזננסקי-כץ, לבין היועץ המשפטי של רשות ניירות ערך, עו"ד ערן שחם-שביט.

עזיבתו של הרמן, כאמור, מגיעה חודשיים בלבד לאחר גל עזיבות ופיטורים משמעותי בחברת חדשות 13. בין העוזבים ניתן היה למצוא את מגישת המהדורה המרכזית טלי מורנו, הכתב המדיני ברק רביד, כתב הכנסת עקיבא נוביק והחזאי דני רופ.

מחדשות 13 נמסר: "אנו אוהבים את הרמן מאד ומצטערים על עזיבתו. הוא היה חלק חשוב מאד במערכת החדשות לאורך השנים ואנו מודים לו על הכל ומאחלים לו הצלחה גדולה תמיד".

פנינו לדורון הרמן לקבלת תגובה, וזו תתווסף כשתתקבל.