בחודש אוקטובר 2017, בשיאה של מחאת metoo#, הוצפו מחדש אישומי תקיפה מינית נגד השחקן קווין ספייסי. אחד ממקרי התקיפה תואר על ידי השחקן אנתוני ראפ ("RENT"), שסיפר כי ספייסי תקף אותו כשראפ היה בן 14. ספייסי טען אז כי הוא לא זוכר את התקרית שראפ תיאר, ועדויות נוספות על התנהגותו הטורפנית של ספייסי - חלקן אנונימיות וחלקן בשמות גלויים - המשיכו לזרום בימים שאחרי חשיפת התקיפה של ראפ. ספייסי פוטר מהתפקיד הראשי שגילם בסדרה "בית הקלפים", והכריז על פרישה זמנית ממשחק ומחיים הוליוודיים, אם כי פרסם מאז מספר סרטונים ביתיים בהם חזר לגלם את דמותו של פרנק אנדרווד מ"בית הקלפים".

בדצמבר 2018 פורסם כי ספייסי צפוי להופיע בפני בית המשפט במסצ'וסטס בעקבות תלונה נוספת נגדו, הפעם מצדו של נער שהוטרד על ידי השחקן כשהיה בן 18. ספייסי עמד במרכזה של תלונת תקיפה נוספת שהוגשה חודש לאחר מכן על ידי מעסה, שהוטרד על ידי ספייסי בזמן שטיפל בו. הן התיק המשפטי והתלונה נסגרו מסיבות שונות (הנער סירב להבהיר פרט מרכזי בעדותו והמעסה מת במפתיע מהתקף לב) וספייסי לא הורשע בכל עברה. גם התלונה של ראפ לא הבשילה לכדי כתב אישום, וזאת עקב חוקי ההתיישנות שחלים על עברות מסוג זה.

אולם ראפ לא אומר נואש. הוא ומתלונן נוסף - שזהותו חסויה לעת עתה, וידוע רק בראשי התיבות סי. די. - הגישו השבוע תביעה אזרחית נגד ספייסי. כתב התביעה מגולל מחדש את סיפורו של ראפ, שהוזמן למסיבה בביתו של ספייסי ב-1986, שם על פי עדותו של ראפ, ספייסי חפן את ישבנו, גרר אותו לחדר השינה, השכיב אותו על המיטה ונשכב מעליו לפני שראפ הצליח לעזוב את החדר. המתלונן סי. די. גולל גם הוא סיפור של תקיפה שאירעה בשנות ה-80, בזמן שהיה תלמיד של ספייסי בקורס למשחק. סי. די. הכיר את ספייסי לראשונה כשהיה בן 12 בלבד, וכשהיה בן 14, ספייסי הזמין אותו לביתו, שם ביצע בו הנער מין אוראלי ואף קיים איתו יחסי מין. המפגשים המיניים חזרו על עצמם מספר פעמים במתכונת דומה, ועל פי כתב התביעה, במפגש האחרון בין השניים, הנער סירב לשכב עם ספייסי ואמר "לא" מספר פעמים לפני שעזב את הדירה. בכתב התביעה צוין גם כי סי. די. מתמודד מאז עם נזק רגשי שנגרם לו בעקבות המפגשים עם ספייסי.

ב-2017, לאחר הפרסום הראשוני של התלונות של ראפ נגד ספייסי, ספייסי פרסם התנצלות קצרה בחשבון הטוויטר שלו, שלוותה גם בציוץ בו יצא מהארון כהומוסקסואל - צעד שנתפס בעיני מבקרי תרבות רבים כניסיון להסיט את הדיון הציבורי אודותיו לנושאים אחרים. ספייסי כינה את התקרית עם ראפ "התנהגות לא הולמת" וכתב כי הוא "מצטער על הרגשות הפגועים ש(ראפ) מתאר, ושסחב עמו כל השנים".