פחות משבועיים עברו מאז שחררו נועה קירל ויונתן מרגי את הדואט הראשון שלהם, "אמבולנס", ונראה שהציפייה לסינגל הראשון והמשותף שלהם הוכיחה את עצמה אחרי שהקליפ שצולם לשיר צבר עד כה למעלה מ-5.5 מיליון צפיות ביוטיוב ובדרכו להפוך ללהיט הכי גדול של קיץ 2020.

לרגל צאת הדואט, הפאוור קאפל הכי נוצץ שיש לנו, התראיין הבוקר ל"חדשות הבוקר עם ניב רסקין", ויחד סיפרו השניים על העבודה המשותפת, האופן בו שרדו את הסגר הראשון, החוזים בחו"ל ואפילו קיבלו הצעה מסקרנת מצדו של רסקין שהמליץ למרגי לנסות את מזלו בעונה הבאה של "נינג'ה ישראל".

"אנחנו פחות אוהבים להתראיין ביחד", סיפרו השניים לרסקין בתחילת הראיון, "אנחנו אוהבים את הפרטיות שלנו ושומרים עליה. הרי גם ככה כל העולם שלנו סוער ובחוץ, וזה משהו שהוא שלנו בלבד", סיפרה נועה.

בכל הקשור לדואט, נראה שמבחינתם זה היה רק עניין של זמן עד שישתפו פעולה לראשונה: "זה היה ברור שזה יקרה מתישהו, לא? והנה זה הגיע: שיר חדש, הזייתי קצת, מעניין ולא צפוי. אותי בעיקר סיקרן איך יקבלו אותו", סיפר מרגי.  

בהמשך הראיון סיפרו השניים על ימי הסגר שבילו יחד ("גיליתי שלמרות שאני מכורה לעבודה אני יודעת ליהנות קצת מהרגע ולא לעשות כלום", סיפרה נועה); על הגעגוע לקהל ("אנחנו מתגעגעים לבמות, לכמויות האנשים ובעיקר להרגיש אותם"); וגם למציאות החדשה בה שניהם מופיעים בימים אלה בסדרות חדשות שם הם מוצאים את עצמם מתנשקים עם אנשים אחרים ("אנחנו כבר רגילים לראות אחד את השנייה מתנשקים עם אחרים. זה העולם שלנו ואנחנו לגמרי מבינים אותו").