היום (שבת) נחשפו פרטים חדשים על נסיבות מותה של כוכבת הסדרה "גלי", נאיה ריברה, שטבעה למוות לפני כחודשיים באגם פירו שבלוס אנג'לס. בדוח נתיחת הגופה נקבע כי אחרי שהשחקנית בת ה-33 סייעה לבנה לחזור לסירה שהתהפכה, היא החלה לצעוק לעזרה ולהרים את ידיה באוויר עד שנעלמה במים – לעיני בנה הקטן.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בנה אותר מספר שעות מאוחר יותר כשהוא ישן בסירה וגופתה של ריברה צפה באגם כחמישה ימים אחרי שטבעה. עוד עולה מחקירת המוות כי ריברה דווקא ידעה לשחות ובעל הסירה, ממנה שכרה אותה, סיפר כי היא סירבה לקחת איתה חגורות הצלה אך הוא בכל זאת וידא כי יש על הסירה חליפות הצלה.

עוד נחשף כי השחקנית סבלה מזיהום בסינוסים וסבלה בתקופה האחרונה בחייה מסחרחורות. עוד עולה כי בגופה אותרה כמות קטנה של אמפטמין ותרופות נגד דיכאון וחרדות, אך בדוח נקבע כי אף אחד מהדברים הללו לא היה הגורם למוות שלה.

ריברה היא השחקנית השלישית מהקאסט הראשי של "גלי" שחייה נקטעו באופן טרגי - במה שכבר כונה על ידי רבים כ"קללת 'גלי'": לפני שבע שנים בדיוק כוכב אחר מהסדרה, קורי מונטית', מת בגיל 31 ממנת יתר של הרואין.

לפני כשנתיים כוכב אחר מהסדרה מארק סלינג התאבד לאחר שנמצא אדם באחזקת פורנוגרפיית ילדים ואמור היה להתחיל לרצות תקופת מאסר. היום בו נמצאה גופתה של ריברה היה סמלי במיוחד שכן היה מדובר ביום השנה השביעי למותו של מונטית'.