לאחרונה אנחנו שומעים על ג'סטין ביבר בעיקר כשהוא מעלה מעריצים ישראליים לשיחות באינסטגרם, אבל גם בשאר הרשתות החברתיות הכוכב נכנס לפעילות שיא, בעיקר מאז שהוא מסתגר בביתו שבקנדה עם אשתו, היילי בולדווין, שחשפה בתכנית הרשת שלהם בעיה בריאותית שהקשתה עליה מאוד.

בני הזוג המאוהבים מתחזקים סדרת פייסבוק העונה לשם "The Biebers On Watch" בה הם משתפים בשגרת היומיום שלהם ולאחרונה עוסקים גם המון, אבל המון, בטיפוח עור הפנים. הכל התחיל כשהיילי פוצצה לג'סטין חצ'קונים בלייב בעקבות התפרצות של אקנה ממנה הוא סובל, ומאז השאר היסטוריה: המלצות על קרמים, טיפולי פנים בלייב ושלל טיפים מילאו את זמן המסך של היילי וג'סטין, ובפרק האחרון דוגמנית העל ניצלה את ההזדמנות לספר על בעיה עורית שהיא מכירה מקרוב.

View this post on Instagram

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

"בשנה שעברה התחלתי לסבול מאקנה. זו הייתה הפעם הראשונה שלקחתי גלולות למניעת הריון, ההורמונים שלי יצאו מאיזון וכל המצח שלי התמלא בפצעים", היא סיפרה. "כשאת רגילה לעור טוב כל פצע קטן מרגיש נורא, כמו סוף העולם, והיו לי פצעים עמוקים וכואבים במיוחד".

אחרי התיאור הגרפי הנהדר הזה היילי סיפרה שסופה של הפרשה הגיע כשהיא התחילה לקחת תרופה שמטפלת באקנה אצל נשים, אבל את השיחה האחרונה של היילי על גלולות אנחנו ממש לא ממהרים לשכוח. חשבת שככה תחמקי לנו שוב מתחת לרדאר?

View this post on Instagram

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on