בסוף השנה שעברה הוציאה טיילור סוויפט את אלבומה השביעי "Lover", ולמרות הכמות המכובדת של ההשמעות והמכירות לה זכה, הפרויקט המוזיקלי (כמו גם השירים שיצאו מתוכו כסינגלים) לא עמד בציפיות הגבוהות שהותירו אלבומיה הקודמים של הזמרת.

מעריצים רבים האמינו שהזמרת ומנהליה קיוו שסיבוב ההופעות, אותו היא תכננה להעלות בחודשים הקרובים ברחבי העולם,  היה זה שיחזק את את קידום האלבום ויעלה מעט את קרנו.

אלא שהשבוע סוויפט העלתה פוסט בו היא הודיעה על ביטול כל ההופעות שתוכננו להתקיים השנה במסגרת הטור החדש שלה "Lover Fest".

סוויפט סיפרה שכדי להגן על קהל מעריציה מהתפשטות נגיף הקורונה, היא לא תעלה על הבמות במהלך שנת 2020. מדובר בצעד חריג מצדה של הזמרת המצליחה, בעיקר אחרי שרוב האמנים הודיעו עד כה על ביטולים בטווח של מספר חודשים קדימה.

"אני מאוד מצטערת שלא אוכל לראות אתכם בהופעה השנה, אבל אני יודעת שזאת ההחלטה הנכונה. בבקשה, תשמרו על הבריאות שלכם. אראה אתכם מהבמה ברגע שיתאפשר לי, אבל מה שהכי חשוב כרגע זה לשמור על הוראות הבטיחות, בשביל כל אחד מאיתנו", כתבה סוויפט, ומטעם חברת התקליטים שלה נמסר שסיבוב ההופעות יידחה במלואו לשנת 2021.

בסוף השבוע האחרון סוויפט לקחה חלק במופע הצדקה האינטרנטי שהפיקה ליידי גאגא, ובמהלך ההופעה הקצרה שצילמה מביתה עבור האירוע הגדול היא ביצעה בפעם הראשונה את השיר "Soon You’ll Get Better", שמופיע באלבומה האחרון.

השיר הוא במקור שיתוף פעולה של סוויפט עם להקת הקאנטרי דיקסי צ'יקס, שגם היא הודיעה לפני מספר ימים על הדחייה של צאת אלבום הקאמבק שלה. מה יהיה?