מבודדים, אבל לא באמת לבד: בשבועות האחרונים מצאו את עצמם האמנים בארץ מחוסרי עבודה, סגורים בבתיהם עם כל הציבור הישראלי. גברי בנאי, מבין הקומיקאים והשחקנים הוותיקים כיום, שיתף את כתבנו וסיפר על התקופה שעוברת עליו ועל משפחתו, ועל המחשבות בצל משבר הקורונה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"כיף שנשארנו בחיים עד הגיל הזה, לא האמנתי. עברתי הכול בחיים האלה, כמעט הכול", סיפר בנאי, כשנשאל אם נעלב כשבוחרים להגדיר אותו כאדם בקבוצת סיכון. "אני עוד זוכר את הבריטים, את מלחמת השחרור ואפילו את הקמת המדינה. עברתי הכול בחיים - עד שבא וירוס אחד קטן שלא רואים אותו אפילו, והוא אומר לך - לא ראית הכול".

את חג הפסח הקרוב, יבלו בנאי ואשתו לבדם, בלי הילדים והנכדים שאליהם הם מתגעגעים כל כך. "עזבו אותי זום, אני רוצה לשבת עם הילדים והנכדים בחג", אמר בנאי. "אבל כל הכבוד לילדים שדואגים לנו ומביאים לנו הכל מחוץ לדלת. כשאני פותח להגיד תודה - הילד כבר במעלית עושה לי שלום", סיפר.

למרות הגעגועים לילדים ולנכדים, בנאי ואשתו מצליחים לשמור על שפיות בשגרה החדשה שנוצרה להם, לצד שמחת חיים ואופטימיות. "מה רע להיות בבית עם אשתי? היא שומרת עליי ואני שומר עליה", סיפר בנאי. גם כשנשאל אם הוא מיואש מהמצב הנוכחי, ענה בנאי ברגע של כנות: "ממש לא, אבל הייתי רוצה כבר שייגמר".