שני כהן יכולה להשמיע עכשיו אנחת רווחה, אבל היא לא חיה באיזו בועה. היא יודעת שהיא ומשפחתה יצאו בזול ממשבר הקורונה, ומבינה שהתקופה הזו הייתה בשבילם בעיקר מתנה. בסך הכל היא מאוד נהנתה עם המשפחה והמשיכה לעשות את כל החיקויים האהובים בתוכנית ארץ נהדרת, אך הייתה מאוד מתוסכלת מכך שלא יכלה לקחת חלק במחאת האומנים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

השחקנית המצליחה מספרת איך התקופה הזו גרמה לה "לזנוח" את הפמיניזם: "מצאתי את עצמי עם סינר במטבח, אופה, מבשלת. גלעד בונה בית עץ בחוץ, ואני יוצאת ומגישה לו קפה ועוגה". כהן מספרת שמה שעזר לה להתאוורר בזמן ההסגר היו הצילומים לארץ נהדרת. התוכנית אומנם עוסקת בכל הנושאים הבוערים אבל עדיין ההווי מאחורי הקלעים סיפק תחושה של בריחה מהמציאות.

שני כהן
שני כהן | צילום: N12

בזמן שעבדה והתפרנסה בשבועות האחרונים, החברים שלה מתחום התרבות והאמנות יצאו מהבית רק כדי להפגין. היא התלבטה אם לצאת ולהניף שלטים יחד איתם, ולבסוף החליטה להנמיך פרופיל מפחד לעורר אנטגנוזים. "יראו אותי אנשים, עומדת בכיכר הבימה ומחזיקה שלט. ואז יגידו: מה היא עושה שם זאת? היא נשארת בארץ נהדרת, שום דבר לא נפגע, איזו חוצפנית", הסבירה. 

שני כהן
שני כהן | צילום: N12

"זה נושא סופר חשוב וזו מחאה סופר חשובה וסופר מוצדקת", מדגישה כהן, "אבל היא לא מצליחה להיתווך כמו שצריך". לכהן חשוב להסביר לציבור בבית שמתקשה להתחבר לחבריה שמפגינים על כך שאין להם אופציה להופיע בפני קהל - הרי אין הופעות כי יש איסור להתקהל. "זה לא מה שהם מנסים להגיד. הם אומרים: אין מתווה, לא יודעים מה הולך לקרות. כאילו יש תחושה שנזנחנו", ציינה כהן.