אם גם אתם נאצלתם לשנות את השם של הבן שלכם אחרי שהבנתם שהוא נשמע כמו "איבר מין" - תדעו שאתם לא לבד. הקומיקאית והיוצרת איימי שומר ובן זוגה כריס פישר חשפו השבוע את ההחלטה שנאלצו לקבל בנושא, כמעט שנה לאחר שהביאו לעולם את בנם המשותף.

בפרק חדש של הפודקאסט "Three Girls, One Keith" בו היא משתתפת, סיפרה שומר על הצעד המפתיע. כאשר בנם המשותף נולד בחודש מאי האחרון, בחרו שומר ופישר להעניק לו את השם ג'ין אטל - כאשר השם השני, אטל, הוא מחווה לקומיקאי דייב אטל המקורב לשומר. עכשיו, ורק עכשיו, שומר ופישר הבינו את הבלבול שיכול להיות בין "Gene Attell" ל"Genital” (איבר מין), ובחרו לשנות לבנם את השם.

השחקנית קלאודיה דוהרטי, שהתארחה בפודקאסט, סיפרה לשומר שהיא תמיד תהתה האם בחירת השם הזו הייתה מכוונת. "אמא שלי הסבה את תשומת לבי לזה, היא אמרה לי 'איימי קראה לבן שלה איבר מין', והיא צדקה!", סיפרה. שומר עדכנה כי כעת שמו השני של בנה הוא דיוויד - מה שאומר שעדיין מדובר במחווה מסוימת לקומיקאי. 

שומר סיפרה כי היא ופישר עדכנו את אטל אודות ההחלטה, וסיפרו לו שהם בחרו להשתמש בשמו הפרטי במקום בשם המשפחה. הבחירה בשם החדש אפשרה לשומר גם לכבד את אביה גורדון, ששמו השני הוא דיוויד. אגב, אם תהיתם מה פשר שמו הראשון של הילד, ג'ין - על פי חלק מההערכות מדובר גם כאן במחווה, הפעם לשחקן והקומיקאי המנוח ג'ין ווילדר. 

שומר עצמה התייחסה להחלטה של השניים גם בפוסט באינסטגרם, בו הסבה את תשומת הלב של העוקבים לפרט נוסף שמחדד עד כמה השם היה בעייתי: שם המשפחה של ג'ין הוא פישר, מה שנשמע באנגלית כמו "Fissure" (בקע) - ומכאן שבמשך שנה בנה של שומר נקרא "בקע באיבר המין".

שומר ופישר, שנישאו בשנת 2018, עובדים בימים אלה על פרויקט טלוויזיוני משותף המשלב את כישוריה של שומר יחד עם היותו של פישר שף ומחבר ספרי בישול. בתכנית חדשה הצפויה לעלות בקרוב בערוץ האוכל האמריקאי, ינסה פישר מדי פרק ללמד את זוגתו לבשל מאכלים שונים. מטבע הדברים, התכנית של השניים לא תצולם באולפן, אלא תשודר הישר מביתם המשותף. 

View this post on Instagram

Oh, like you never named your kid Genital fissure!!!!!!!

A post shared by @ amyschumer on