סנדרה בולוק ראתה שיש בעיה, והחליטה לעזור. כוכבת "ספיד", "איזה מין שוטרת" ועוד לא מעט סרטים מוערכים ושוברי קופות, התארחה באופן וירטואלי בסדרת הרשת "Red Table Talk" של ג'יידה פינקט סמית' בשביל להודות לעובדי ועובדות הצוותים הרפואיים. אבל עם כל הכבוד למחווה של בולוק, יש דבר אחד שמשך ממנה את כל תשומת הלב - הבת שלה, ליילה.

בפרק האחרון של תכנית האירוח, שצולם לכבוד יום האם שחל השבוע, בולוק התארחה לצד אפריל בואנקמינו, אם לשניים שעובדת כאחות אחראית במחלקה המטפלת בחולי קורונה. בואנקמינו עלתה לשידור, בו לקחו חלק גם אמה של סמית' ובתה ווילו, וסיפרה לבנות את סיפורה. במהלך השיחה, בולוק הודיעה כי היא תורמת כ-6,000 מסכות N95 לבית החולים בו בואנקמינו עובדת.

בשלב מסוים, מי שהצטרפה בהפתעה לשיחה היא לא אחרת מאשר ליילה בת ה-8, בתה המאומצת של בולוק. בניגוד לילדים מפורסמים רבים, ההופעה של ליילה נחשבת נדירה במיוחד, מאחר ובולוק ידועה מזה שנים כקנאית במיוחד לפרטיותה ולפרטיות ילדיה. בשנת 2015 השחקנית חשפה בראיון למגזין People כי אימצה את ליילה, אז בת 3, ואף דאגה כי פניה לא יופיעו בתמונת השער. מאז ועד היום, למעשה, התמונות היחידות של ליילה הגיעו מצילומי פפראצי בודדים, וזו הפעם הראשונה בה היא מופיעה באופן פומבי ללא הסוואה כלשהי.

"תודה על כל מה שאת עושה", מסרה בולוק לבואנקמינו במהלך השיחה, "אנחנו זוכים לשבת כאן ולהיות בבית עם המשפחות שלנו כי אתם נמצאים בחוץ ועושים את העבודה הקשה הזו". בולוק סיפרה כי "אין ארוחה וחסד שעוברים מבלי שנשלח לכם את האהבה ואת ההערכה ואת הכרת התודה שלנו כמשפחה, כי אנחנו מוגנים ואני מודה לך כל כך".

"את, בתור אמא, אני יודעת שאת מפחדת. אני יודעת שאת מפחדת בכל כך הרבה דרכים והעובדה שאת בורכת ביכולת לצאת ולעשות את העבודה הטובה הזו, אני משתחווה בפנייך", הוסיפה בולוק. בכדי להפוך את המחווה לבואנקמינו וליתר הצוותים הרפואיים למשמעותית עוד יותר, פינקט סמית' הצטרפה לבולוק והודיעה כי היא תורמת סכום של 50 אלף דולר לבית החולים של בואנקמינו, בנוסף לחופשה משפחתית עבורה ועבור משפחתה.

אם נחזור לכוכבת האמיתית של המשדר - ליילה - אפשר לראות שגם הגולשים התרגשו מההופעה הפומבית הנדירה. מ"אני באמת אוהבת כל דבר בסנדרה בולוק" ועד "זה גרם לי לבכות, הבת של סנדרה בולוק היא כל כך מתוקה, איזו משפחה נפלאה", ניכר שההחלטה של בולוק לחרוג מנהלי השמירה על הפרטיות רק שיחקה לטובתה. 

ליילה היא לא בתה המאומצת הראשונה של בולוק. בתחילת שנת 2010 החליטו השחקנית ובן זוגה בזמנו, ג'סי ג'יימס, לאמץ ילד. את החדשות על האימוץ בולוק החליטה לשמור בסוד עד חודש אפריל של אותה שנה, לאחר טקס האוסקר בו זכתה על תפקידה ב"הזדמנות שנייה". לאחר פרידתם של בולוק וג'יימס, השחקנית הפכה לאם חד הורית של בנה המאומץ, לואיס. לואיס, היום בן 10, כמעט ולא מופיע גם הוא בציבור - ונשאר רק לקוות שלא נצטרך לחכות עד למגיפה העולמית הבאה בשביל לפגוש אותו באופן רשמי.