התפרצות הקורונה זימנה עבור אנשים בכל רחבי העולם ימים מתאגרים מתמיד, וכל אחד מתמודד איתם בדרך שלו. אנשים מסוימים מקדישים את הזמן להשלמת סדרות וסרטים שטרם צפו בהם, אחרים מנצלים את החופש מהעבודה לטובת פיתוח של תחביבים חדשים, ודרו ברימור? היא פשוט בוכה בכל יום. הסיבה לכך, לפי ברימור, היא הצורך להתמודד עם ילדיה בעצימות גבוהה מתמיד.

בראיון לטודיי שואו האמריקאית, סיפרה ברימור למראיינת סוואנה גותרי על שגרת החיים החדשה אותה אימצה עם שני בנותיה - אוליב בת השבע ופרנקי בת החמש, שתיהן מנישואיה לאיש העסקים ויל קופלמן שנגמרו בשנת 2016. לפי ברימור, היא והבנות רוכבות על אופניים, נוסעות באוטו, משחקות קלאס ומטפחות את הגינה בזמן שהתפנה להן מאז תחילת תקופת הבידוד. החוויות המשותפות, כך מספרת ברימור, החזיקו מעמד עד אשר בנותיה נאלצו לחזור לבית הספר - בלמידה מהבית. 

"הכל השתבש", הסבירה ברימור על הרגע בו בנותיה חזרו ללמוד, "אני בכיתי כל יום, כל היום". ברימור סיפרה בראיון כי "הייתי צריכה להיות המורה, ההורה, האחראית על המשמעת, המטפלת" וכי היא תהתה איך המורים והמורות השונים מצליחים להתמודד עם כל אותם מטלות וקשיים. 

"לא חשבתי שאני צריכה לכבד ולהעריך את המורים יותר ממה שכבר הערכתי", הסבירה השחקנית, "ואז את מתחילה לקבל כל מיני מערכות ורואה אנשים ברשתות החברתיות שעושים כל מיני רשימות (...) זה אף פעם לא יעבוד ככה. ואז את מוצאת את הדרך שלך, אנחנו אנשים עמידים". מלבד הקשיים עם בנותיה, ברימור שיתפה פרטים גם על ההתמודדות האישית שלה עם המציאות החדשה: "בשבוע הראשון הייתי משותקת", סיפרה, וציינה כי בחרה להימנע מרשתות חברתיות ולפתוח במקום זה בלוג משלה. 

גותרי, אמא לשני ילדים צעירים בעצמה, חיזקה את ידיה את ברימור במהלך הראיון על כך שהיא לא מעמידה פנים ש"הכל מסתדר לה". גותרי הוסיפה כי "כולנו כל כך ברי מזל, אנחנו יותר ממבורכות שבכלל זכינו לנהל את השיחה הזו (...) זו בחירה, בחירה לבחור באושר בכל רגע נתון". ברימור הסכימה עם גותרי, והסבירה כי "אושר הוא מלחמה שאנחנו נלחמים בה מדי יום" וכי היא "צועדת בצבא האופטימיות".

View this post on Instagram

Thank you @zannarassi for asking me and @flowerbeauty to be a part of this! Thank you @savannahguthrie and @todayshow for helping us get the word out about #TheBeautyUnited - providing crucial PPE to hotspot areas. Help us reach our goal! Link in bio to learn more about this program I am proud to be a part of. @TheBeautyUnited #FrontLineRespondersFund

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on