מצד אחד, צילומי הסרט "הבאטמן" בכיכובו של רוברט פטינסון נעצרו לחלוטין בעקבות משבר הקורונה, שזה רע. מצד שני, זה מעניק הזדמנות לפטינסון עצמו להעמיס על עצמו קצת יותר שרירים, שזה טוב, לפחות מבחינת המפיקים. כזכור, בסוף השנה שעברה נפוצו דיווחים על כך שפטינסון התבשר שהוא לא מספיק שרירי בכדי לגלם את התפקיד. רק שלא בטוח שמה שפטינסון אוכל בימים אלה יסייע לו במשימת החיטוב.

בראיון שהעניק לאחרונה למגזין GQ התוודה השחקן על הרגלי האכילה המוזרים שפיתח בעודו שוהה בבידוד בדירת Airbnb בלונדון. לטענתו, בעוד שבימי צילום רגילים הדיאטה שלו מופקדת בידי מומחי תזונה, מאמני כושר ואוכל מוכן שמובא עד אליו, בימי הבידוד הוא נאלץ לבשל ארוחות לעצמו כמו כולם. אלא שפטינסון בן ה-34 ככל הנראה מתקשה בזה לראשונה בחייו.

"אתמול פשוט עשיתי גוגל", הוא הודה בראיון וידאו מדירתו, "והקלקתי על סרטון ביוטיוב כדי לראות איך מחממים פסטה במיקרו. פשוט שמים את זה בקערה ומכניסים למיקרו. ככה מחממים פסטה. ולמען האמת זה די דוחה. מי היה חושב שזה גורם לטעם להיות מגעיל?".

בנוסף חשף פטינסון כי לפעמים הוא אפילו לא טורח לבשל או לחמם לעצמו אוכל: "כאילו, אני אוכל מפחיות ודברים כאלה. אני ממש שופך רוטב טבסקו לתוך פחית טונה ופשוט אוכל את זה מהפחית. זה מוזר, אבל אלה ההעדפות שלי. פשוט לאכול כמו חיית פרא. כאילו, מתוך פח זבל". 

פטינסון אף סיפר בראיון כי למרות ההרגלים הקולינריים המיוחדים שלו, הוא דווקא השקיע בשנה שעברה במיזם שמפתח פסטה שניתן לאחוז ביד ולאכול, בדומה לפיצה. המוצר אפילו הגיע לשלבי יצירת אבטיפוס באמצעות טוסטר מלחציים, ופטינסון נפגש עם מסעדן ורצה לקרוא למוצר "פיקולינו קוצ'ינו", אך לבסוף שום דבר ממשי לא יצא מזה. "אולי אם אני אזכיר את זה בראיון, יגיע איזה שותף עסקי חדש", צחק.

הכוכב אפילו ניסה להדגים את המוצר שלו למראיין והשתמש לצורך כך בפסטה פנה, פרוסות של גבינה צהובה, סוכר, קורנפלקס ולחמניית המבורגר, אלא שההדגמה הסתיימה בשרשרת של אסונות: פטינסון הצית בטעות את כפפת היד שלו כשניסה לחרוך את הלחמנייה באמצעות מבער, ואז הכניס את המוצר למיקרוגל בעודו עטוף בנייר כסף - מה שכידוע לכל מי שאי פעם השתמש במיקרוגל, פשוט אסור לעשות. כתוצאה מכך, ובאופן בלתי מפתיע, המיקרוגל של השחקן התפוצץ. פטינסון מיד נשכב על הרצפה, לפי המראיין, כאילו מישהו ירה בו, ואמר - "החשמל הדפוק הזה, אלוהים אדירים".

View this post on Instagram

For the June/July issue of GQ, Zach Baron spoke with Robert Pattinson. Hit the link in bio for a dispatch from his isolation.

A post shared by GQ (@gq) on

במהלך הראיון נשאל פטינסון גם על ענייני האימונים שלו לקראת "הבאטמן", וטען שהוא עומד בסירובו להתנפח יותר מדי לקראת התפקיד, ולא עושה כמעט שום דבר כדי לשמור על כושר. "אם אתה מתאמן כל הזמן, אתה חלק מהבעיה", אמר, "כי אתה יוצר תקדים. אף אחד לא עשה את זה בשנות השבעים. אפילו ג'יימס דין לא בדיוק היה שרירי". פטינסון סיפר כי הייתה רק פעם אחת שבה התבקש להוריד חולצה על הסט של "דמדומים" - "ואני חושב שהם מיד אמרו לי ללבוש אותה בחזרה".