בחודש שעבר עלה לשידור באינסטגרם בנה של בריטני ספירס וסיפר על כוונותיה של הזמרת לפרוש מהקריירה המוזיקלית  שלה, זאת לאחר מספר משברים אישיים שעברה בשנתיים האחרונות. למרות הניסיונות הרבים מצד כלי התקשורת, ספירס בחרה שלא להגיב לווידאו השערורייתי של ג'יידן בן ה-13.

אלא שלאחרונה, מקורבים לכוכבת התייחסו לאמירות המפתיעות של בנה, ובין היתר הסבירו אותם מקורות שלאור הטיפול הנפשי שעברה והמאבק המשפטי מול בני משפחתה, בריטני בחרה להפסיק את העבודות על אלבומה העשירי ולהתרחק מהעיסוק במוזיקה. למרות זאת הם אישרו שהזמרת לא פרשה כפי שנאמר - ושבכוונתה לעשות קאמבק בעתיד.

"לבריטני אין תכניות להקליט מוזיקה חדשה בזמן הקרוב. היא סיפרה למקורביה שהיא מתכוונת לעשות קאמבק ביום מן הימים, אבל זה לא יקרה בעתיד הקרוב. נכון לרגע זה, היא דואגת לעצמה הכי טוב שאפשר ומנסה להיות כמה שיותר עצמאית", סיפרו אותם מקורבים.

"היא לעולם לא תוותר על האפשרות להוציא מוזיקה חדשה, ומאחוריה עומד צוות מקצועי ביותר", הוסיף אותו מקור. "כפי שזה נראה כרגע, היא פשוט לא נמצאת במקום לעשות מוזיקה".

בריטני פרצה לתעשיית המוזיקה בסוף שנות התשעים עם הלהיט "Baby One More Time", ומאז הספיקה להוציאה תשעה אלבומים. האחרון שבהם, "Glory", שוחרר לפני כארבע שנים. במהלך סיבוב ההופעות העולמי שליווה אותו, ספירס גם הופיעה לראשונה בישראל, וכולנו תקווה שהיא תחזור לכאו שוב.