הם היו אחד הזוגות החזקים והיציבים במוזיקה הישראלית. אייל גולן ומנהלו בני פרץ הגיעו לפסגות מקצועיות, וגם עברו יחד לא מעט טלטלות בחייו של הזמר במהלך העשור האחרון. אלא שכעת, השניים הגיעו לכדי פיצוץ – על רקע סוגיות כספיות בחברת "ליאם הפקות". הויכוח הסוער במהלך ניסיון הגישור שנערך ביניהם כמעט וגלש לעימות פיזי. רונן כברי, לשעבר מנהל משרדו של אייל גולן, סיפר בריאיון ב"חמש עם רפי רשף" על מה שהוביל למשבר: "לא הופתעתי, היה לי ברור שיהיו אמוציות בפגישה כזו". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הבוקר נערכה פגישת גישור בין אייל גולן למנהלו האישי בני פרץ, בניסיון להרגיע את הרוחות ולהגיע להבנות. היחסים בין השניים הידרדרו בחודשים האחרונים בעקבות סכסוך כספי בחברת ההפקות של הזמר. אלא שהניסיון הזה כשל, והאירוע גלש לצעקות רמות, לקללות ולאיומים – עד שבשלב מסוים עורכי הדין נאלצו להפריד בין הזמר למנהל.

"זה היה לי ברור, כי אני מכיר את השניים היטב", אמר רונן כברי, לשעבר מנהל משרדו של אייל גולן, בראיון לתכנית "חמש עם רפי רשף". הוא תקף את בני פרץ, וכינה אותו "דורסני". "מדובר באדם בלי ניסיון, שהגיע משום מקום לתעשייה הזו וקיבל ללא קרב לנהל אייל גולן".

"הוא הגיע בנקודת שבר של האומן", סיפר כברי, "אך בדיעבד מגלים, לכאורה, שבקופת 'ליאם הפקות' חסרים מיליונים רבים של שקלים, אולי אפילו עשרות מיליונים". הוא הוסיף לתקוף את פרץ וסביבתו, ואמר: "במקום להסביר לאן הלך כל שקל, יש כאלה שבוחרים להכפיש את הזמר וליצור מהומה".

אייל גולן מדבר על הכל - אקסטרה 2 (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
סכסוך שהגיע לפיצוץ. אייל גולן | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

"אייל הוא זמר נדיר – שהעניין הניהולי זר לו", ציין כברי. "ואז הגיע האביר על הסוס הלבן", אמר תוך שהוא מתכוון לפרץ, "ויצר אמון ותלות לזמר".

כברי סיפר שהוא כמנהל המשרד עד לפני 4 שנים, ניסה לפקוח את עיניו של גולן בעניינים הכספיים במשרדו, אך האחרון לא האמין לקיומם של ליקויים כלשהם: "הוא אמר לי תמיד 'השתגעת'. היום הוא נזכר גם להודות בפניי שטעה. כשהוא בא לבדוק את הדברים – הוא גילה שהקופה דלילה, עד כדי ריקה". אבל מנהל המשרד לשעבר לא מאשים את גולן בפרשה: "העשור הטוב ביותר בקריירה שלו הלך לאיבוד"