השנה שעברה היתה שנה ענקית עבור פלורנס פיו. השחקנית הבריטית הצעירה החלה את 2019 כשהיא מוערכת בחוגים מסוימים אך אנונימית למדי עבור הקהל הרחב, וסיימה אותה כמועמדת לאוסקר עבור תפקיד איימי מארץ' בגרסה החדשה ל"נשים קטנות". נוסף עליו, היא גילמה את התפקיד הראשי בסרט האימה המדובר "מידסומר" והצטלמה לסרט הבא ביקום הקולנועי של מארוול, "האלמנה השחורה", שיציאתו לבתי הקולנוע לחורף הקרוב בעקבות התפרצות נגיף הקורונה וסגירת בתי הקולנוע. ואם כבר עכבישים וגיבורי קומיקס, פיו מגלה כעת שעם כוח גדול באה גם סוג של אחריות גדולה. כלומר, האחריות להגיב כשמעריצים מתרעמים ומתערבים בחייך הפרטיים כפי שלא עשו עד כה.

פיו מעבירה את ימי הבידוד בביתו של בן זוגה מזה יותר משנה, השחקן זאק בראף ("סקראבס", "גארדן סטייט"), שמבוגר מפיו ב-21 שנים. ובעוד פערי גילים - גם כאלה של עשרות שנים - הם תופעה מוכרת קרב זוגות הוליוודיים, תשומת הלב הרבה שפיו קיבלה בשנה האחרונה גרמה לכך שהקשר שלה עם בראף זכה לסיקור לא לגמרי אוהד, ולתגובות מאוד לא מפרגנות בחשבונות של השניים ברשתות החברתיות.

בשבוע שעבר, פרסמה פיו תמונה של בראף בחשבון האינסטגרם שלה בתוספת איחולי מזל טוב ליום הולדתו ה-45, ואחרי זמן קצר חסמה את האפשרות להגיב לפוסט בגלל התגובות הרעות שהצטברו בו, וקראו לפיו ובראף להיפרד. השחקנית החליטה להגיב לאירוע ופרסמה בסוף השבוע שעבר פוסט נוסף באינסטגרם, הפעם סרטון באורך כמה דקות, ופנתה בו לעוקביה והורתה להם להפסיק להתערב בזוגיות שלה.

"תוך 8 דקות מרגע שהתמונה התפרסמה, 70% מהתגובות אליה כללו התעללות ודברים מחרידים, ובעצם בריונות כלפי מישהו בעמוד שלי", הסבירה פיו בסרטון. "אף פעם לא היה לי עמוד אינסטגרם שמעודד דברים כאלה. מעולם לא היה לי עמוד אינסטגרם עם גישה רעילה כל כך". בהמשך הסרטון אמרה גם "אני לא רוצה לחסום את התגובות אצלי בכל פעם שאני מפרסמת תמונה שלו. אני לא רוצה את זה בעמוד שלי. זה מביך, זה עצוב. ואני לא יודעת מתי בריונות ברשת הפכה לטרנד… זה אף פעם לא היה הקטע של העמוד שלי". פיו חזרה על המנטרה וכתבה גם "שנאה היא לא טרנד" בכיתוב שליווה את הסרטון.

על הזוגיות עם בראף אמרה "אני עובדת מאז גיל 17, אני מרוויחה כסף מאז גיל 17. הפכתי לבוגרת כשמלאו לי 18, והתחלתי לשלם מיסים כשהייתי בת 18… אני אדגיש את העובדה הזאת: אני בת 24. אני לא צריכה שתגידו לי את מי כדאי לי או לא כדאי לי לאהוב, ואני לעולם, בחיי, לא אגיד למישהו את מי הוא יכול ולא יכול לאהוב. זה לא במקומכם, ובאמת שזה לא קשור אליכם". את הסרטון חתמה השחקנית ב-"זה מטריד אותי, זה מעציב אותי שבתקופה כזאת, בה אנחנו צריכים להיות מאוחדים, לתמוך אחד בשני ולאהוב זה את זה - העולם סובל והעולם גוסס, וחלק מכם בחר להתנהג בבריונות בלי שום סיבה".

View this post on Instagram

In true Flo fashion, wearing spot stickers and all. To those of you that this video applies to- please listen. Please learn. Being hateful is not trendy.

A post shared by Florence Pugh (@florencepugh) on