בגיל 19 נועה קירל היא כבר מגה סלב, מותג שמגלגל כ-18 מיליון שקלים בשנה. בשנה האחרונה היא פירסמה לא פחות מ-17 מותגים, לפי מגזין פורבס הגיעה למקום השני בדירוג הישראלים שמרוויחים הכי הרבה כסף באינסטגרם, ובנוסף כיכבה בחמש עונות של הסדרה 'כפולה', פסטיגלים, תוכניות ריאליטי והופעות. אימפריה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

רק השבוע, חודשיים אחרי שעלתה על מדים, נועה קירל סוף סוף הורשתה להגיע ליחידה שלה ולהתחיל את מסלול הטאלנט באופן רשמי. זהו מסלול מיוחד שמאפשר לה להמשיך לטפח את הקריירה באזרחות - ולהופיע במהלך השירות מול חיילים לבדה, ולא כחלק מלהקה צבאית. ודאגו לה גם לרקדנים צבאיים.

נועה קירל
נועה קירל | צילום: N12

כל אלו הספיקו כדי להפוך את יום הגיוס שלה לקרנבל מתוקשר. "זו אותה התרגשות. עם המצלמות ובלי המצלמות", אמר אביה של הכוכבת, אמיר קירל, ביום הגיוס. אך למעשה כבר באותו יום חזרה קירל הביתה לחופשה בת שבועיים ואפילו הספיקה לטוס לחו"ל עם החבר מרגי - מה שגרר חיצי ביקורת שהגיעו עד למלדיביים.

לדבריה של קירל, הציבור בכלל לא הבין את הסיטואציה: "חשבו שפשוט התגייסתי ולקחתי חופשה על דעת עצמי, רגע לנוח, וחזרתי לטירונות. זה לא ככה. הצבא החליט שאני מתגייסת ב-17.2, וביקש ממני על הזמן החופשי הפנוי שלי להגיע ב-2.2 לעשות את החיול מראש".

נועה קירל
קירל בהופעה | צילום: N12

כשהגיע הגיוס האמיתי קירל התייצבה במחנה 80 לטירונות כמו כולם - כמעט. כדי לשמור על פרטיותה, קיבלה מקלחת נפרדת וחדר משלה, אליו הצטרפה גם עדי ביטי - הקולגה למקצוע ולטירונות. "לא נתנו לי שום יחס מיוחד", אומרת קירל. "גם המפקדות היו מאוד קשוחות איתי".