הם היו אחד מהרכבי הדאנס המצליחים ביותר במחצית הראשונה של שנות ה-90 של המאה ה-20, עם מכירות של מיליוני אלבומים, 8 להיטים בעשרת הגדולים של בריטניה, השיר הנמכר ביותר באירופה בשנת 1993 (No Limit) ומספר להיטים שמנוגנים עד היום בתחנות הרדיו ונחשבים לחלק בלתי נפרד מפס הקול של שנות ה-90.

אבל כמו בכל סיפור הצלחה טוב מתברר שהייתה גם הרבה כביסה מלוכלכת שנשמרה היטב מלצאת החוצה במשך שנים רבות. אניטה דות' וריי סלייחנגורד, חברו בשנת 1991 והקימו את הצמד טו אנלימיטד. בתחילת הדרך, במקביל להצלחה המידית שחוו באירופה ובישראל (אפילו הגיעו לכמה הופעות בחגיגות יום העצמאות בשנת 1993 שתועדו לסרט בטלוויזיה הגרמנית), היה גם רומן בין השניים, אך כעת חושפת אניטה שהייתה במשך השנים קורבן לאלימות פיזית מצד ריי הראפר.

“יום לאחר שקיבלתי מכות על ידי 'הראפר'", פתחה דות' את פוסט הווידוי שלה בפייסבוק, "נאבקתי בזה על הבמה. אפשר לשמוע את הכעס בקולי ולראות את שפת הגוף שלי כשהוא מתקרב אליי. מאחורי הקלעים פמליה שלנו אמרה לי שזאת הייתה ההופעה הכי טובה שלנו אי פעם. כעבור חודשים ישמשו הצילומים מתוך ההופעה הזאת כחומר גלם לקליפ עבור שיר חדש ללא ידיעתי. אני משתפת את זה כי אני רוצה שבנות ידעו שהן חזקות ויש להן כוח. לעולם אל תשלימי עם התעללות כי זה יקרה שוב לאחר התנצלות".

 סרטון ההופעה המדוברת עליה מדברת אניטה בפוסט:

 
במשך מספר ימים לאחר כתיבת הפוסט לא נרשמה תגובה מצידו של סלייחנגורד עד אתמול כאשר הגיב לראשונה לטענות. מעולם לא הסתרתי את מה שעשיתי לא בסדר לפני כמעט 30 שנה, כמו שכתבתי בביוגרפיה שלי ואמרתי בראיונות רבים לעיתונות, אבל חזרה לסיפורים האלה לא תשנה דבר. אף אחד לא מושלם, כולם עושים טעויות ומזל שאנשים לומדים מהן".

בהמשך, מציין סלייחנגורד את העובדה שאניטה בחרה לחזור לעבוד איתו במסגרת איחוד של הצמד (שהתפרק בשנת 1996) לפני 11 שנים. "אם הייתי כל כך גרוע כלפיה כפי שהיא אומרת, מדוע חזרנו לעבוד יחד ב-2009? ב-2010 אפילו הקלטנו אלבום והכל היה מגניב אז למה היא רצתה לעבוד איתי שוב? במהלך התקופה הזו היא אובחנה כחולה במחלה קשה והייתי שם תמיד עבורה. למה את זה היא לא מספרת? הכי קל להפיץ שנאה במדיה החברתית. מה אתם הייתם עושים אם אנשים היו מאיימים ומקללים אתכם ואת משפחתכם בגלל זה? אז די! החלטתי לא לשתוק יותר ולהגיב. זאת גם הפעם האחרונה שאני מדבר על הנושא הזה כי אני מעדיף להפיץ אהבה ולא שנאה".