בזמן שישבה בבית, כשהעולם כולו מתמודד עם מגפת הקורונה, קרן פלס החליטה לאגד נשים מכל העולם, שישירו וינגנו ביחד שיר שכתבה. כל אותן נשים שרו וניגנו יחד, כל אחת ממדינה אחרת בעולם ובחסות הפרויקט הספונטני של פלס, הן קיבלו כמה רגעים של בריחה מהמציאות הקשה שנכפתה על כולם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"בשבילי זה שינוי מאוד דרסטי כי אני בנאדם שנמצא מעט בבית והמצפון שלי חוגג עליי", מספרת קרן שהוסיפה כי ילדיה ובעלה נועם רואים אותה מעט מאוד בימים כתיקונם. "נמחק לנו כל העולם של התחרות, המצעדים, מכירת הכרטיסים, אתה פשוט עושה מה שאתה רוצה, מה שנכון לך. מתוך כל ההתבוננות הזאת פנימה עשיתי סטורי ואמרתי: 'אם את שרה או מנגנת ואת ישראלית ואת נמצאת איפשהו בעולם צרי איתי קשר'".

נשים רבות מהארץ ומרחבי העולם נענו לאתגר, ו-24 מהן שרו וניגנו ביחד דרך המחשב את השיר "באת לי פתאום". במקור, את השיר שרה קרן עם רוני אלטר שחיה בפריז. את הקליפ הן צילמו שם, ברחובות עיר האורות, שמאז ירדה עליה האפלה.

אחת המשתתפות בקליפ היא אלנה, כנרית מאיטליה, שלמדה באקדמיה למוזיקה בירושלים. היא סיפרה כי הפרויקט גרם לה לברוח מעט מהמציאות הקשה במדינה ולהתעסק במשהו אחר: "זה פרויקט נחמד מאוד כי יש לו כזו אנרגיה חיובית – הוא מחבר את כל הנשים האלה מרחבי העולם, בזכות המוזיקה והעשייה של משהו שאנחנו אוהבות. זה גורם לחשוב על משהו יפה ולהפסיק לדאוג, לפחות לזמן מה".