זמרת הפופ הענקית, טיילור סוויפט, חושפת, בסרט הדוקומנטרי החדש שלה על חייה האישיים, כי בעבר התמודדה עם הפרעות אכילה. בריאיון חושפני היא מדברת לראשונה על הנושא - עליו היא לא אוהבת לדבר ומספרת: "לראות תמונות שלך כל יום, כל היום – זה עושה ממש רע".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במהלך הסרט "מיס אמריקה" אותו השיקה השבוע בפסטיבל הסרטים "סאנדנס", מדברת למשך מספר דקות עם הבימאית על הנושא. "זה קרה לי כמה פעמים, ואני מאוד לא גאה בזה. ראיתי תמונות שלי והרגשתי שהבטן שלי נפוחה מידי, מישהו אמר שאני נראית כאילו אני בהיריון". הזמרת המשיכה: "זה עשה לי 'טריגר' שגרם לי להרעיב את עצמי קצת, להפסיק לאכול".

 בריאיון למגזין אמריקאי סיפרה הזמרת כיצד זכור לה מקרה מגיל 18, בו צהובון רמז כי היא נראית הריונית. "זו הייתה הפעם הראשונה שהייתי על שער של מגזין", נזכרת סוויפט, "זה היה בשבילי כמו עונש".

"היחסים שלי עם אוכל זה כמו עם כל דבר אחר בחיים שלי, אם אני מקבלת טפיחה על השכם אני מתייחסת לזה כמשהו טוב. אם אני מקבלת על זה עונש – זה נרשם כמשהו רעה", מספרת הזמרת. "אני מעולם לא דיברתי על הנושא הזה, ואני עדיין לא מרגישה בנוח לדבר על זה היום, אבל זה חשוב לשים את זה בסרט כי זה חלק מהיום-יום שלי".