בעולם מקביל, החדשות האלה לא היו בכלל חדשות, אלא סתם עוד עניין שבשגרה. אבל אנחנו האחרונים שנתלונן על כך שאחרי לא מעט שנים כמותג הקולנועי הגדול והמצליח בעולם - אולפני מארוול יציגו בקרוב את הנשיקה הלהטב"קית הראשונה בסרט שלהם. ההחלטה של מארוול צפויה לשמח לא מעט ממעריצי המותג, שהתרגלו במשך תקופה ארוכה לגיבורי על שחייהם הרומנטיים הם בכלל לא חלק מהסיפור. 

הנשיקה המדוברת צפויה לקרות בסרט "הנצחיים" (The Eternals) שמצטלם בימים אלה וצפוי לרשת את סאגת "הנוקמים". בין חברי הקאסט הגדול והמדובר של הסרט אפשר למצוא את אנג'לינה ג'ולי, ריצ'רד מאדן ("משחקי הכס"), ג'מה צ'אן ("עשיר בהפתעה"), סלמה האייק וגם את קומייל ננג'יאני, מי שעבר את אחד מהפך פיזי מדובר במיוחד במהלך ההכנות לתפקיד.

אז מי מבין חברי הקאסט יזכה לקחת חלק באותו רגע היסטורי? הצד האחד הוא של השחקן בריאן טיירי הנרי ("אטלנטה", "חדר 104"), המגלם בסרט את פסטוס - אחד מחבורת הנצחיים שהוא גם איש משפחה עם בן זוג וילדים. את בן זוגו של פסטוס יגלם השחקן הלבנוני האז סלימן, שדיבר בראיון חדש על אותה נשיקה מדוברת. "זו נשיקה מאוד יפה ונוגעת. כולם בכו על הסט", סיפר סלימן, "עבורי, חשוב מאוד להראות כמה אוהבת ויפה יכולה להיות משפחה קווירית. בריאן הוא שחקן מדהים והביא כל כך הרבה יופי לתפקיד הזה. בשלב מסוים הסתכלתי לו בעיניים וראיתי את הילד שבו, ואני חושב שחשוב להזכיר לעולם שאנחנו בקהילה הלהטב"קית היינו כולנו ילדים בשלב מסוים. אנחנו שוכחים מזה כי תמיד מציגים אותנו כמיניים או כמורדים. שכחנו איך להתחבר לחלק האנושי". 

לא מדובר בפעם הראשונה שאולפני מארוול מציגים דמות קווירית, לכאורה לפחות. דמותה של ולקיריה, אותה גילמה טסה תומפסון בסרט "תור: ראגנארוק", היא ביסקסואלית בקומיקס המקורי עליו מבוסס הסרט. למרות שבסרט עצמו אין כלל התייחסות לנטייה המינית של ולקיריה, מעריצי מארוול פשוט הניחו שהיא ביסקסואלית גם בגרסתה הקולנועית, ובמאי הסרט הבא בסדרת "תור", טאיקה וואטיטי, אף רמז כי אולי תהיה לכך התייחסות מפורשת.

קווין פיג, נשיא אולפני מארוול, חשף כבר בחודש שעבר את העובדה שתהיה דמות להטב"קית בסרט החדש, ואמר: "הוא נשוי, יש לו משפחה, וזה פשוט חלק ממי שהוא". כעת, כאמור, השדרוג מגיע בדמות הידיעה כי אותו זוג גם יזכה להתנשק מול המצלמות. בנוסף לזוג חד מיני ממוצא לבנוני ואפרו-אמריקאי, "הנצחיים" גם יכלול את הדמות החירשת הראשונה ביקום הקולנועי, בגילומה של השחקנית החירשת לורן רידלוף ("המתים המהלכים"). הסרט צפוי לצאת לקראת סוף 2020.