יש אנשים שמרוצים מתוצאות הבחירות - ראשונות, שלישיות, לא משנה איזה - במדינה כאלה, יש כאלה שמגיבים אליהן באדישות, ויש את יו גרנט. השחקן הבריטי העניק ריאיון לסוכנות הידיעות AP לקראת עליית הסרט "הג'נטלמנים בו הוא מככב יחד עם מתיו מקונוהיי, ונשאל בנוגע לדעתו על תוצאות הבחירות האחרונות במדינתו. התגובה שלו הייתה, איך נאמר, לא מרוצה במיוחד. 

"זו קטסטרופה", הצהיר השחקן בנוגע להיבחרותו מחדש של בוריס ג'ונסון לתפקיד ראש ממשלת בריטניה בחודש דצמבר האחרון והוסיף, בפרופורציות הנדרשות, "המדינה גמורה". עיקר הביקורת של גרנט, יש להניח, נוגע להיותו של ג'ונסון ממובילי מהלך הברקזיט, כאשר בסוף החודש הקרוב בריטניה צפויה להיכנס לתקופת מעבר עד סוף שנת 2020, בסיומה תעזוב את האיחוד האירופי באופן רשמי.

לא מדובר בפעם הראשונה בה גרנט מעביר ביקורת על ראש ממשלת אנגליה. בחודש אוגוסט האחרון, שיתף גרנט - שגילם בסרט "אהבה זה כל הסיפור" את דמות ראש ממשלת אנגליה - ציוץ של ג'ונסון וכתב: "אתה לא תתעסק עם עתיד הילדים שלי. אתה לא תהרוס את החופש שסבט שלי לחם בשתי מלחמות עולם בשביל לאפשר. תזדיין, צעצוע אמבטיה מיוחצ"ן. בריטניה מתחלחלת ממך ומחבורת הפקידים המאוננים שלך". גרנט עצמו גם לקח חלק פעיל במהלך מסע הבחירות האחרון, ותמך במועמדים אשר התנגדו לברקזיט. 

כמו במקרה הקודם, גם הפעם התבטאותו של גרנט לא עברה בשתיקה, וגררה תגובות זועמות. איאן דאנקן סמית - חבר פרלמנט בריטי שהשחקן ניסה לגרום להדחתו בכך שתמך במתחרה שלו במחוז בו התמודד - קרא להתבטאות שלו "יהירה ומתנשאת", והוסיף: "כמה מעט יו גרנט מבין ומעריך את המדינה שלו". מגיש הטלוויזיה פירס מורגן, שמרבה למחות כנגד דבריו של גרנט, ניצל את בימת תכנית הבוקר שבהגשתו וקרא לו "בן אדם נורא". סוזנה ריד, המגישה שלצידו של מורגן, מיהרה לעצור אותו והסבירה לו כי הוא "אובססיבי ליו גרנט".

גם ביום הבחירות עצמו גרנט לא נשאר שקט, כמובן, ומיהר לצייץ עם פרסום תוצאות הבחירות: "הנה הלכה השכונה". אולי כדאי לשחקן להניח מעט למקלדת ולהתפנות לדברים אחרים - למשל, לשדך בין אביו לאימו של מתיו מקונוהיי.