אחרי שהיה מוכן לעשות הכול, אבל ממש הכול - עד כדי סכנת חיים - כדי לפרוץ לתודעה, חזי דין כבר ממלא אולמות ויש לו תוכנית טלוויזיה משלו. לאחרונה, כך הוא חושף בריאיון ל"חדשות סוף השבוע", הוא התגייס לסייע לגופי הביטחון בישראל ולמאבק בטרור.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתעודה שקיבל מהגוף הביטחוני נכתב: "האומן שהצליח לכשף את האריה... תודה על ההשקעה הרבה, היצירתיות, השותפות והחברות שהניבו תרומה ייחודית לביטחון המדינה. מחבריך השועלים".

"פנו אליי לפני תקופה, הרימו אליי טלפון – 'מדברים מהמדינה, רוצים להיפגש איתך, חושבים שאתה יכול לתרום לביטחון המדינה'", נזכר דין בריאיון. "אמרתי להם 'כנראה יש טעות, אתם יודעים שכל מה שאני עושה טריקים' והם אמרו –'בגלל זה אנחנו רוצים לדבר איתך'".

"אני מספק שירותים לגוף ביטחוני", ניסה דין להסביר – ואמר כי לא מדובר בהופעות עבור גופי הביטחון. לדבריו, הוא אינו יכול להשיב לשאלה אם הוא פועל בשטח.

כשנשאל מה הגוף הביטחוני צריך ממנו, השיב: "מתברר שגם להיות קוסם יכול לעזור לביטחון המדינה". דין הצהיר כי לא מדובר בניסיון לתפוס כותרת: "אני לא אתעסק עם החוק, אני לא מתחזה". במהלך הריאיון סיפר גם על הקסמים הנועזים והמסוכנים שביצע, על ההופעות באמריקה וסיפר מה דעתו על ליאור סושרד: צפו בכתבה