בעקבות המשבר העולמי סביב התפשטות נגיף הקורונה, ערים גדולות נותרו כמעט ריקות מאנשים שמשוטטים ברחובות, ולצד האיסור על כניסה של תיירים מעשרות מדינות שונות לתוך ארה"ב, החשש מהידבקות בווירוס גרם גם לתושבים בניו יורק להיסגר בבתים ולהימנע מהגעה למתחמים ציבוריים.

בזמן שרבים מכוכבי תעשיית המוזיקה מעודדים את המעריצים להקשיב להנחיות ולהישאר בבתים, הראפר 50 סנט בחר להעביר ערב במועדון חשפנות בשם סטארלט'ס ג'נטלמן בסוף השבוע האחרון. אותו מועדון ממוקם בשכונת וודסייד, שנמצאת במרחק של כחצי שעה נסיעה ממנהטן, וכאמור מתברר ש-50 סנט לא ממש התייחס למה שקורה סביבו והעדיף לצאת לבילוי המפוקפק.

עדי ראייה שצפו בראפר בזמן ששהה במועדון החשפנות סיפרו שהוא הסתובב במקום ללא מסכה או כפפות ופיזר שטרות של דולרים לעבר הבחורות שעובדות שם. בנוסף, נוצר מגע בינו לבין חלק מאותן בחורות. עוד נאמר גם שהראפר היה נלהב במיוחד כששירים שלו הושמעו ברקע, ונשאר במקום זמן ממושך.

הסרטונים של 50 סנט מאותו בילוי מפוקפק הופצו ברשתות החברתיות וגררו תגובות זועמות מצד הצופים. בין הבולטות שבהן ניתן למצוא משפטים כמו "ממש לא אכפת לו מהמצב המסוכן", "אתה עלול להדביק את הבנות, או להידבק בעצמך" ו"הטיפשות שלו תהרוג אותו בסוף".