לפני שנה וחצי השחקנית והזמרת אניה בוקשטיין הפכה לאמא לסשה וחייה השתנו. "יש משהו בשנה הראשונה, שנה לא פשוטה. זאת שנה קצת בודדה, יש איזו פרידה ממשהו והתחלה של משהו חדש וזה מביא לבדידות בתוך החוויה", סיפרה והוסיפה כי החיים שלה עברו טלטלה: משגרה בה עבדה 18 שעות ביום, טסה, נסעה ועשתה מה שהיא רוצה – היא פתאום התמודדה עם מציאות שונה.

היא התקשתה לחזור למסלול, אבל אז בעיצומה של תקופה מבלבלת הגיעה ההצעה המאתגרת: תפקיד ראשי במחזמר "לא רק בלונדינית". מדובר בתפקיד תובעני שדורש כושר שיא, ואניה מספרת כי היא לא חשבה שהיא מסוגלת לכך בהתחלה. "עשיתי אימוני כסאח חצי שנה לפני, עם מאמן מדהים שהחזיר לי את הכוח", מספרת אניה.

"לא רק שאני יכולה, אני יכולה פי אלף"

ההצגה החזירה לאניה את הברק בעיניים והגבירה לה את התיאבון. בשנה האחרונה היא חזרה לכתוב שירים ועכשיו היא מחכה שיתפנו לה הערבים כדי לחזור לשיר על הבמה.

האינטנסיביות והעומס רק גרמו לה לרצות לעבוד עוד. כך, בשיא הלחץ כשהיא עולה עם הצגה חדשה, אניה שעלתה לישראל מרוסיה בגיל 8 לקחה על עצמה אתגר נוסף - להנחות בעצמה אירוע שלם ברוסית. למרות שהיא כבר בת 37, עם קריירה של יותר מ-25 שנה, דווקא באירוע אותו הנחתה אמא שלה לא הצליחה לעצור את ההתרגשות.

נראה שעכשיו שוב הכל בסדר בחייה והיא חוזרת בכל הכח, חזקה מתמיד ובכל החזיתות: במוזיקה, בתיאטרון וגם באימהות. "מצד אחד את מתאוששת, ואת עייפה ואת פחות בטוחה אבל מצד שני משהו בך מתעצם כי את פתאום רואה שהמסוגלות שלך גדלה, הלב שלך מתרחב ואת אומרת: לא רק שאני יכולה, אני יכולה פי אלף".