רק ביום חמישי האחרון "Life Is Hardstyle" חגגו שנה חדשה באירוע נהדר כשאירחו את הדיג'ייז ההולנדים דווין וויילד ואנדי סבאג'. האירוע, שהיה הגדול ביותר בסצנה הישראלית עד כה, הסתיים עם סולדאאוט מרשים במיוחד שהיווה הצהרת כוונות של הסצנה הקשוחה לקראת השנה הקרובה.

אם בדרך כלל חובבי ההארדסטייל בישראל התרגלו לחכות מספר חודשים בין הופעות בינלאומיות בארץ הקודש, הפעם הם לא יצטרכו להמתין כלל, שכן כבר ב-18 בינואר יגיע לארץ לא אחר מאשר ריבורן (Rebourne).

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Wow Tel Aviv! This pic shows exactly how huge the vibe was! Hardstyle is alive in Israel!

A post shared by ANDY SVGE (@djandysvge) on

ריבורן (Profite לשעבר) פרץ לתודעה כבר בגיל 17 והפך לאחד הכוחות העולים בסצנה. הדיג'יי זכה להתעניינות רחבה משלל לייבלים בסצנה, והתחיל את דרכו בפיוז'ן רקורדס, שם היה חתומים בזמנו אמנים כמו Noisecontrollers ו-Zany. בהמשך הקריירה, עבר ל-"WE R", הלייבל המוביל של אגדת ההארדסטייל ברנן הארט, איתו גם שיתף פעולה ב -"Ravers Memory", שנכנס לרשימת 100 הטראקים המובילים של Q-Dance בשנת 2018.

המוזיקה של ההולנדי מאופיינת במלודיות מרגשות, אשר משתלבות נהדר עם החתימה הקשוחה של האמן, שלוקח לא מעט אלמנטים מז'אנרים אלקטרוניים נוספים, בדגש על טראנס. אותה חתימת סאונד ייחודית הובילה  את ריבורן לכמה מהבמות הגדולות ביותר בסצנה, ביניהן הבמה היוקרתית של "דפקון.1" - פסטיבל ההארדסטייל הגדול בעולם. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by REBOURNE (@rebournemusic) on

ההולנדי, ינגן בישראל במסגרת Hardiology, הליין המחתרתי של הסצנה, המאופיין ככזה שפונה קודם כל לבייס של קהילת ההארדסטייל בישראל. מפיקי האירוע, עדן היילפרין ורומה סמצ'וק, קיבלו החלטה לא לפרסם את האירוע מחוץ לקבוצות הפייסבוק והוואטסאפ הסגורות של הקהילה, ולמעשה לאפשר רק לכמות מצומצמת של אנשים להיחשף לאירוע.

"בלי איוונט, בלי פרסומים ב-Life Is Hardstyle ובלי כתבות. הרעיון בהארדיולוג'י הוא ליצור אירועים תכופים ונגישים יותר, שכל קיומם מבוסס על טהרת המוזיקה. בלי תותחי אש ובלי זיקוקים. רק רמקולים גדולים ואנשים טובים", נכתב בפוסט בקבוצת הפייסבוק של הקהילה, המכריז על האירוע, "יש לנו בדיוק 150 כרטיסים למכור. זה הכל - אפילו לא כרטיס אחד יותר".

הלינק לרכישת הכרטיסים נשלח בהודעה פרטית רק לאנשים שהגיבו באותו הפוסט "כן" ונכון לעדכון האחרון שפורסם בקבוצה, נשארו כ-75 כרטיסים למכירה. אותו לינק הגיע גם אלינו, וכמערכת שמחויבת קודם כל לקוראיה, גם אליכם. מי שירצה לרכוש כרטיס לאירוע יוכל לעשות זאת כאן.

הפוסט ב
צילום: צילום מסך מפייסבוק


מלבד לאורח ההולנדי, באירוע ינגנו אמני ההארדסטייל הבולטים בישראל ביניהם אור אטיאס, שינגן סט אולדסקול הארדסטייל; AVIX, שינגן סט יופוריק טהור; Infected By Madness שתנגן סט אולדסקול רו; PaceMakerz שינגן סט המשלב בין פריסטייל לרו; Krausz, שינגן סט אקסטרה רו ו-Sanchuk, שיסגור את הערב עם סט על טהרת ההארדקור, פרנצ'קור ועוד. על האירוע ינצח MC Prime.