גם אנחנו מתקשים להאמין, אבל עברו כבר כמעט עשרה חודשים מאז פרסום אחת הפרשות הכי פחות צפויות והכי עסיסיות בהוליווד. אנחנו מדברים, כמובן, על "Varsity Blues" - השם שניתן לשורת חקירות נגד הורים אמידים לסטודנטים, שעל פי החשד שיחדו אוניברסטאות שונות ברחבי ארצות הברית או זייפו מסמכים כדי לשפר את סיכויי הקבלה של ילדיהם להתקבל למוסדות לימוד שונים. בין העצורות והנחקרות בפרשה היו גם שתי כוכבות טלוויזיה - פליסטי הופמן ("עקרות בית נואשות") ולוקי לוקלין ("צער גידול בנות").

ובעוד הופמן הספיקה בעשרת החודשים האלה לשתף פעולה עם החקירה, להישפט, להשלים תקופת מאסר בת שבועיים (לפני קיצור) ולְרצות חלק מעבודות השירות שנגזרו עליה, לוקלין עדיין מתמהמהת. השחקנית, שבעקבות אישומיה פוטרה מתפקיד דודה בקי ב"צער גידול בנות" וכן מתפקיד אביגיל בסדרה "כשהלב קורא" בערוץ הולמרק, סרבה תחילה לשתף פעולה עם החקירה, ובהמשך הכחישה את האישומים המיוחסים לה. לוקלין ובן זוגה מוסימו ג'יאנולי הואשמו שזייפו תעודות ותמונות כדי שבתם, אוליביה ג'ייד (בעצמה כוכבת בהתהוות הודות לחשבונות מצליחים ביוטיוב ובאינסטגרם), תתקבל לאוניברסיטת קליפורניה כספורטאית מצטיינת. כמו כן, נטען שהשניים שיחדו פקידים ומנהלים בסכום של חצי מיליון דולרים - צעד שתועד גם במספר התכתבויות אימייל.

אולם כעת, נראה שלוקלין החלה להבין את חומרת מצבה המשפטי. על פי אתר הרכילות Radar, השחקנית החלה להיערך לקראת שהות אפשרית בבית הסוהר, למרות שטרם חתמה על עסקת טיעון או אפילו הודתה בעברות. על פי מקורב ללוקלין, היא שכרה את שירותיו של מומחה, שתפקידו ללמד אותה איך לשרוד בכלא. כן-כן, בדיוק כמו בסרט "נראה אותך אסיר" עם וויל פארל וקווין הארט רק, יו נואו, אנחנו מקווים שפחות גרוע. המקורב האנונימי מסר כי לוקלין "מתחזקת, היא לומדת את הז'רגון (של בתי הכלא) ומתאמנת באמנויות לחימה כדי ליצור את הרושם שהיא קשוחה, ולהבריח בריונים אפשריים".

לפני חודש וחצי, התראיין מקורב אנונימי נוסף ל-Entertainment Tonight ועדכן שלוקלין "נשברת" ושהיא "חוששת לדבר עם אנשים" מהפחד שזה ישפיע על מצבה בעיני החוק. בתרחיש החמור ביותר, יכולות להיגזר על לוקלין גם 45 שנות מאסר כיוון שאחת העברות המיוחסות לה היא הונאה באמצעות הדואר והונאה בין מדינתית. אולם כפי שלמדנו מהסיפור של פליסטי הופמן, סביר שאם תיאסר, זה יהיה לתקופה קצרה בהרבה.