בחודש אפריל הקרוב צפוי לצאת "לא זמן למות", הסרט ה-25 בסדרת סרטי ג'יימס בונד, והסיבוב האחרון של דניאל קרייג בתור סוכן ה-MI6 הידוע. אמנם יש עוד לא מעט זמן עד יציאת הסרט הבא בסדרה, אבל זה ממש לא אומר שבורסת ההימורים בנושא מי יהיה הבחור (או אולי הבחורה, כפי שרבים מקווים) הבא שייבחר לתפקיד. כרגע השם המוביל הוא מפתיע במיוחד, וכזה שלא אומר יותר מדי לצופה שאיננו בריטי - ג'יימס נורטון. 

נורטון בן ה-34, ששיחק בסדרות טלוויזיה בריטיות כמו "מראה שחורה", "מקמאפיה" ו"עמק האושר" ויופיע בקרוב גם בגרסה הקולנועית החדשה של "נשים קטנות", נפגש לפי הדיווחים מספר פעמים עם מפיקי סדרת הסרטים. פיסת המידע הזו, והעובדה ששמו של נורטון כבר הופיע בלא מעט ניחושים בנושא בשנים האחרון, הובילו לכך שאתר ההימורים "Ladbrokes" (לא צחקנו כשאמרנו שמתנהלת תעשייה שלמה בנושא) עצר את האפשרות להמר דרכו על שמו של השחקן, ככל הנראה מרוב ביקוש.

ממש לא מדובר בשם הראשון שעולה בקרב ההימורים, אבל ככל שמועד ההכרזה של ג'יימס בונד הבא מתקרב (ההערכות כעת הן על הכרזה סביב ירידת הסרט הקרוב מהאקרנים, כלומר עניין של חודשים בודדים), ככה סיכוייו של נורטון נעשים ממשיים יותר. בין השמות הנוספים שנחשבו למובילים לאורך הזמן אפשר למנות גם את ריצ'ארד מאדן (רוב סטארק מ"משחקי הכס") ואת אידריס אלבה (הסדרה "לות'ר" ואינספור סרטים מוצלחים יותר ומוצלחים פחות - היי, "קאטס"). שמו של אלבה נחשב למשמעותי במיוחד כאשר הוביל את טבלת ההימורים, מאחר והוא יכול היה להיות ג'יימס בונד הראשון שאיננו לבן.

לפי מקורות המדווחים לסאן הבריטי, "ג'יימס תמיד היה בתמונה אבל עד לפני ארבעה חודשים לא היו שום צעדים קונקרטיים". "המפיקים רצו בריטי וג'יימס עונה על כל הדרישות - גבוה, חסון, בכושר טוב וכמובן נראה מעולה בג'קט", מספרים. לפי אותם מקורות, נורטון עצמו כבר החל לספר לסביבתו על הליהוק המסתמן, כאשר אחד ממכריו ככל הנראה מדליף את אותם פרטים.

בתגובה לפרסום, העלתה גולשת את תגובתה לטוויטר וציינה פרט מידע מסקרן - במידה ונורטון אכן ייבחר לתפקיד, ג'יימס בונד החדש אמנם יהיה לבן, כמו כל קודמיו, אבל הוא גם יהיה ה-007 הסוכרתי הראשון.