הכל התחיל בקאמל קומדי קלאב לפני 25 שנים, מועדוני סטנד אפ קטנים באזורי התעשייה האפרוריים של דרום תל אביב. לקראת המופע החדש שלו, קיציס לקח אותנו לטיול בין החדרים של מועדון הסטנד אפ והראה לנו את כל הזיכרונות שנשארו מהימים שבהם החל לעמוד על הבמה ולהצחיק אנשים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הוא סיפר איך הכל התחיל: "באחד הערבים אחרי הופעה, ניגשה אליי מישהי ושאלה אותי אם אני רוצה להנחות תוכנית מחשבים. אמרתי לה שאני לא מבין במחשבים והיא ענתה לי שלא צריך להבין במחשבים כדי להנחות תוכנית מחשבים – ככה התחילה הקריירה הטלוויזיונית שלי".

מאותו רגע, הקריירה של קיציס התחילה - התפקיד המשמעותי הראשון היה כשהחל לשלב בין הנחיה לסטנד אפ בתוכנית "חלומות בהקיציס" עם טל פרידמן. התוכנית החצי-מחתרתית הצליחה מאוד ובהמשך היוותה את הבסיס לדבר הגדול הבא – ארץ נהדרת. המגיש הוא הפנים של תוכנית הסאטירה המצליחה כבר 17 שנים.

ביום שני יהיה משדר בחירות שלישי ברציפות, בתוך שנה אחת. גם הפעם, זה יקרה ביחד עם ארץ נהדרת ושניסינו להבין את הקשר בין פוליטיקה, הומור ותוכנית הסאטירה, קיציס סיפר: "תוכנית סאטירה צוחקת על השלטון". כששאלנו לגבי הביקורת שמושמעת לעיתים על כך שהתוכנית משוייכת לשמאל אמר: "כרגע מי שנמצא בשלטון זה הימין. אני לא חושב שאנחנו צוחקים על בנט יותר ממה שצחקנו על פרץ". 

כשנשאל קיציס למי הוא יצביע הוא ענה: "תראה, הצבעתי כחול לבן, רוב הסיכויים שאני אצביע עוד פעם כחול לבן. אבל לא יודע, תמיד יש התלבטות עד הסוף".